Finał finałów już 5 września w Rzeszowie

Fot. Materiały prasowe

ŻUŻEL. CANAL+ ONLINE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI. Tor przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie będzie miejscem ostatecznej rozgrywki w walce o medale tegorocznego cyklu Canal+ Online Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Finałowy turniej w stolicy Podkarpacia odbędzie się 5 września (godz. 19). Wejściówki na te zawody są już do nabycia w sprzedaży internetowej na stronie www.bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl.

Na tegoroczny cykl Canal+ Online IMP składają się trzy turnieju. Pierwszy odbył w Grudziądzu, gdzie wygrał Bartosz Zmarzlik, drugi w Krośnie (zakończył się triumfem Dominika Kubery) zaś trzeci, finałowy obędzie się właśnie w Rzeszowie, który gościł już w swojej historii uczestników Indywidualnych Mistrzostw Polski. W 1956 roku odbył się tam pierwszy z trzech turniejów, a w latach 1961-62 medale przyznawano dwa razy z rzędu właśnie nad Wisłokiem, gdzie dwukrotnie triumfował zawodnik miejscowej Stali, Florian Kapała. Komu przyniesie ten obiekt szczęście w sezonie 2022? Przekonamy się już 5 września, gdy najlepsi polscy zawodnicy zjawią się w stolicy Podkarpacia, by dokonać ostatecznych rozstrzygnięć. Tor w Rzeszowie należy do najdłuższych i najszerszych w Polsce. Z tego powodu odbywają się tam też zawody specjalistów od jazdy na long tracku – cztery razy rywalizowano przy Hetmańskiej 69 w rundach finałowych indywidualnych mistrzostw świata. Teraz poznamy najlepszych krajowych zawodników w klasycznej odmianie speedwaya. W dniu zawodów, od godziny 16.30, bilety i programy (cena 20 zł) będą dostępne także w stadionowych kasach oraz na stoiskach stacjonarnych wokół stadionu.

mj

CENY BILETÓW

VIP: Normalny – 400 zł (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami alkoholowymi i niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce w sektorze VIP na tarasie nad parkiem maszyn lub w dowolnej części trybun)

Ulgowy – 200 zł – dzieci i młodzież w wieku do 18 lat (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce w sektorze VIP na tarasie nad parkiem maszyn lub w dowolnej części trybun)

Trybuna główna (na linii start-meta)

Normalny – 50 zł 

Ulgowy – 35 zł (młodzież szkolna w wieku 10-19 lat (roczniki urodzenia 2003-2012), studenci do lat 26, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje) 

Dziecięcy – 5 zł (dla dzieci urodzonych w 2013 r. i młodszych) 

Trybuna wschodnia

Normalny – 40 zł

Ulgowy – 30 zł (młodzież szkolna w wieku 10-19 lat (roczniki urodzenia 2003-2012), studenci do lat 26, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje) 

Dziecięcy – 5 zł (dla dzieci urodzonych w 2013 r. i młodszych)
Trybuna zachodnia

Normalny – 40 zł

Ulgowy – 30 zł (młodzież szkolna w wieku 10-19 lat (roczniki urodzenia 2003-2012), studenci do lat 26, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje) 

Dziecięcy – 5 zł (dla dzieci urodzonych w 2013 r. i młodszych) 

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest także w wybranych punktach stacjonarnych na terenie całego kraju.W dniu zawodów, od godziny 16.30, bilety i programy (cena 20 zł) będą dostępne także w stadionowych kasach oraz na stoiskach stacjonarnych wokół stadionu. Bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym).

Bilety dla osób niepełnosprawnych

Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 31 sierpnia – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Bilet IMP Rzeszów”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi. 

Opr. mj