Fotoksiążka jako prezent dla rodziców – stwórz ją już teraz!

Happy family laughs while watching at old photos from family photo album while sitting in living room.

Co wybrać na prezent dla rodziców? Dobrze sprawdzają się w tej roli różnego rodzaju pamiątki, czyli głównie przedmioty, które sprzyjają wspomnieniom i z biegiem czasu tylko zyskują na wartości. Albumy ze zdjęciami to prezent wybierany dla bliskich od wielu lat. Fotoksiążka to jego nowoczesna alternatywa w formie albumu ze zdjęciami drukowanymi na jego kartkach w układzie zgodnym z indywidualnym projektem.

Fotoksiążka – pamiątka dla rodziców w pięknej oprawie

O tym, jak ważne jest zbieranie pamiątek rodzinnych, wiedzą dobrze ci, którzy odchowali dzieci. Rodzice jak nikt inny zdają sobie sprawę z ubiegającego czasu, obserwując, jak ich dzieci dorastają. Fotoksiążka w formie prezentu od nich jest nie tylko upominkiem ciekawym, ale także symbolicznym i sentymentalnym.

Jakie zdjęcia zebrać w fotoksiążce przygotowywanej jako prezent dla rodziców? Mogą to być ujęcia, na których zatrzymano wspólnie spędzone chwile. W fotoksiążkach można zbierać kolekcję fotografii z różnych okresów czasu, w tym zarówno jednego ważnego wydarzenia, kilku dni, tygodni, jak i nawet lat. Historia, którą opowie fotoksiążka, zależy tylko od tego, kto ją projektuje.

Firmy, u których można stworzyć własną fotoksiążkę, jak https://www.cewe.pl/, umożliwiają wybór papieru, na jakim zostaną nadrukowane fotografie, czy sposobu ich oprawy. Można zaprojektować zarówno książkę z miękkiego papieru, jak i elegancki album w klasycznej twardej oprawie.

Wyjątkowe historie zapisane w unikatowy sposób

Fotoksiążki swoim wyglądem mogą znacznie różnić się od klasycznych albumów na zdjęcia. W albumach najczęściej znajdują się wyznaczone miejsca na poszczególne fotografie, na przykład w formie kieszonki z folii albo rogów, które utrzymują zdjęcie na swoim miejscu. Tło to zazwyczaj biała kartka, ewentualnie z możliwością naniesienia podpisu.

Tymczasem fotoksiążka daje możliwość zaprojektowania własnego tła, w tym nawet stworzenia go z własnego zdjęcia. Wgrywane fotografie mogą być ze sobą zestawiane w różnym ustawieniu i rozmiarze, dowolnie podpisywane i zdobione. Projekt tworzony jest w prostym programie. Przygotowując fotoksiążkę na prezent dla rodziców, warto pobudzić wyobraźnię i stworzyć prawdziwe arcydzieło, w którym zapisze się cenne wspomnienia.

Artykuł partnera