IRA gwiazdą Dni Radawy

Charyzmatyczny wokalista grupy IRA - Artur Gadowski z pewnością rozgrzeje świętującą Dni Radawy publiczność

RADAWA. Liczne występy, kiermasz potraw regionalnych, gry i zabawy dla dzieci a także świetlne widowisko obrzędowe to tylko niektóre z dwudniowych atrakcji zaplanowanych na 25-26 czerwca.

W ten sposób Radawa będzie obchodzić swoje święto. Pierwszy dzień zakończy dyskoteka. Z kolei gwiazdą niedzielnego wieczoru będzie radomska formacja IRA, po której występie odbędzie się zabawa taneczna. Początek zabawy na terenie Gminnego Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji o godz. 15.

Program:

26.06.2011 /sobota/ godz. 15.00
1. Zespół ‚Połoniny”
2. Chór Jarosławski
3. Hetmańscy Sarmaci
4. Noc Świętojańska – widowisko obrzędowe, efekty świetlne
5. Dyskoteka

27.06.2011 /niedziela/ godz.15.00
Zespoły muzyczne:
1. Pover Play
2. Overcome
3. Joke Ferajna
4. Gwiazda Wieczoru ” I R A ”
5. Zabawa taneczna

Dodatkowe atrakcje: bufety, catering, stoiska z regionalnymi potrawami. Dla dzieci zjeżdżalnie, stoiska ze słodyczami, lody, wata gry i zabawy. Obecnie, gdy wiele osób jest w domu, nie może podróżować i cieszyć się prawdziwym życiem, jednym ze sposobów na relaks i rozweselenie jest gra w kasynie online. Co więcej, na wielojęzycznym portalu https://playbestcasino.net/pl/ dla graczy z Polski istnieje ogromny wybór bonusów bez depozytu za rejestrację. Ale to nie wszystko! Istnieją bonusy z prawdziwymi pieniędzmi na konto gracza, w wysokości 5 €, a nawet 10 €. Wejdź, wybierz bonus i wygraj i uzyskaj pozytywne emocje!

anja

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments