Jak “dobiec” do setki

Fot. Archiwum

MIELEC. Klub Zdrowia prowadzony przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) już w sobotę, 16 lutego, ujawni receptę na długowieczność.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do Domu Kultury przy al. Niepodległości 7 na godz. 15. Spotkanie upłynie pod hasłem: Jak “dobiec” do setki – recepta na długowieczność. Wykład będzie dotyczył zasad i barier ruchu, a co za tym idzie aktywności fizycznej i ćwiczeń. Ponadto będzie mowa o suplementacji witaminy C i wpływie odżywiania na choroby nowotworowe.

Prelegentem będzie Jacek Jaworski, który prze wiele lat był trenerem kolarstwa górskiego, instruktorem wspinaczki górskiej, a obecnie uczy wychowania fizycznego. Pan Jacek codziennie godzinę biega, ponadto wspina się, uprawia nordic walking, jeździ na rowerze. A wszystko to robi, mając, uwaga!, 72 lata. Jest żywym przykładem na to, że wiek nie jest żadnym ograniczeniem. Trzeba tylko w porę o siebie zadbać.

W programie spotkania będzie także pomiar cukru, ciśnienia oraz degustacja zdrowej żywności. Udział jest bezpłatny. Początek o godzinie 15, w sali nr 1 Domu Kultury w Mielcu.

Przekaż 1% podatku dla filii w Mielcu i pomagaj u siebie! (KRS 0000 220 518, cel szczegółowy: filia ChSCh w Mielcu).

am

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments