Jak po PESEL-u poznać Żyda?

Zdjęcia skanów pochodzących z internetowej strony rzeszowskiej ginekolog Haliny W. Po prawej zdjęcie pani doktor. - Możecie je bez problemu opublikować, bo nie wstydzę się swoich poglądów - mówiła lekarka w środę. W czwartek nie odbierała już telefonu.

Znana rzeszowska ginekolog, zamiast leczyć kobiety udziela „nawiedzonych” porad.

Jan Paweł II to Żyd, numery PESEL znakowane są przez Żydów liczbami 729, a Polska i Polacy są zniewoleni przez Żydów – te “rewelacje” to zaledwie garstka informacji, jakie na swojej stronie internetowej prezentuje znana rzeszowska ginekolog Halina W. Co więcej – doktor Halina W. może mieć związek z bezprawnym wykorzystywaniem danych pacjentów na swojej antysemickiej stronie. Super Nowości jako pierwsze napisały o „wyczynach” lekarki, to do nas zgłosiły się pacjentki doktor W. i po naszych artykułach sprawa trafiła do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej przy Okręgowej Izby Lekarskiej w Rzeszowie. To wreszcie po artykule w naszej gazecie ogólnopolskie media napisały o tej bulwersującej sprawie.

W przychodni, w której przyjmowała doktor Halina W. dowiedzieliśmy się, że nie pracuje tam od 1 sierpnia 2011 roku. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że to władze przychodni zgłosiły do prokuratury  ujawnienie danych osobowych przez lekarkę. Prawdopodobnie doktor W. umieszczała imiona, nazwiska oraz numery PESEL swoich pacjentek na prowadzonej przez siebie antysemickiej stronie internetowej.

– Nadzorujemy postępowanie w sprawie m. in. ujawnienia danych pacjentów jednej z rzeszowskich przychodni. Postępowanie toczy się w sprawie tzn. nikomu nie przedstawiono zarzutów – mówi Łukasz Harpula, zastępca szefa Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszowa.
Halina W. znana była m.in. z tego, że dość mocno agitowała w sprawach antysemickich, zostawiając w przychodni ulotki o specyficznej treści. Ulotki były najczęściej usuwane przez położną. Lekarka kilka lat temu startowała  z list prawicowych partii, zarówno do sejmu jak i europarlamentu.

Jan Paweł II to Żyd

W środę udało nam się skontaktować telefonicznie z lekarką, która bez żadnych oporów podjęła rozmowę. Dodajmy, że jej numer telefonu znajduje się na prowadzonej przez nią stronie, w nawiasie lekarka podaje, że można dzwonić jedynie w polskich sprawach. W. chętnie opowiadała o swojej pasji i przede wszystkim poglądach antysemickich. Byliśmy nawet umówieni na spotkanie w czwartek 12 stycznia, ale po ujawnieniu przez nas sprawy, lekarka nie odbierała już telefonów.

Co wyczytamy na stronie pani doktor? Obecny papież Benedykt XVI jest Żydem. Co więcej – Jan Paweł II był Żydem, bo jego matka – według materiałów zamieszczonych na stronie – była Żydówką. Można zresztą zobaczyć wiele zdjęć Jana Pawła II z odpowiednimi podpisami. Na jednym z nich nasz papież widnieje z rabinem. Podpis pod zdjęciem brzmi: „Papież wśród talmudyczno-rabinicznych przyjaciół”. Według lekarki papież zdradził swym żydowskim pochodzeniem cały naród polski.
Zarzuty ma także w stosunku do policjantów. – Łażą po domach tam, gdzie rozpoznali numery PESEL żydowskie, ale nie prowadzą tego profesjonalnie – mówi. Zresztą na stronie dobitnie pisze, co o funkcjonariuszach myśli. Twierdzi, że policjanci chcą mieć pełną władzę, dlatego biją, pacyfikują, strzelają do ludzi, zastraszają, katują i ogólnie działają jak funkcjonariusze UB, SB, Gestapo i NKWD.

Rozpoznaj w sobie Żyda

Strona prowadzona przez doktor W. to prawdziwa encyklopedia antysemityzmu. – Tam zawarta jest cała prawda – twierdzi jednak Halina W. Ze strony dowiemy się o nowym programie leczenia psychiatrycznego dla Żydów. Ma m.in. oduczyć Żydów rasizmu, poczucia wyższości, wyzysku ekonomicznego, zdrady, religijnej nietolerancji, złodziejstwa, kłamstwa, oszustwa, nihilizmu i zaprzeczania. Na stronie Doktor Haliny W. można znaleźć odpowiedzi m.in. na pytania: „Ile czasu potrzeba, aby wywietrzyć całkowicie lokal, który był dezynfekowany przy pomocy Cyklonu B?”, „Czy jest jakiś dowód, że Hitler wiedział o eksterminacji Żydów?” Pani doktor twierdzi, że nie ma żadnego. Na swojej stronie lekarka głosi, że nie ma również żadnego dowodu na wymordowanie 6 mln Żydów.

Jedną z ciekawszych informacji jest tropienie przez panią doktor poprzez numer PESEL Żydów. Halina W. pisze tak na swojej stronie: „Dział  PESELI  warszawskiego MSWiA popełnił poważne nadużycie swoich kompetencji wobec całego Narodu  Polskiego w ten sposób, że pracownicy tego działu oznakowali znaczkiem 729 (produktów pochodzących z Izraela), lub tylko 79  PESEL  każdej osoby z pochodzeniem  żydowskim zameldowane na terenie Rzeczpospolitej Polskiej”. Lekarka twierdzi, że złożyła w 2009 roku doniesienie do prokuratury w sprawie znakowania przez Żydów numerów PESEL.

Doktor W. podaje również wiele porad. Według ginekolog Polacy nie powinni wstępować w związki małżeńskie z Żydami, bo będą cierpieć do końca życia. Doradza, że można np. pić mleko krowie i jeść kapustę kiszoną sandomierską, bo żaden Żyd tych produktów nie tknie.

Specyficzny sposób leczenia

Jak ją oceniają pacjentki? Różnie, ale dominują negatywne opinie. – Każda pacjentka, która nie była mężatką powinna być wedle światopoglądu Haliny W. dziewicą – mówi pani Anna, która kilka lat temu leczyła się u W. – Lekarka zawsze miała ogromne pretensje za seks przedmałżeński – dodaje. Odmawiała swoim pacjentkom również wypisywania recept na tabletki antykoncepcyjne, wręcz wyzywając je gdy przychodziły z taką prośbą. Na różnych forach bez trudu można odnaleźć wpisy na jej temat, m.in. taki: „Poprosiłam ją o receptę na pigułki, bo mój doktor wziął urlop, a tabletki mi się skończą przed świętami. Odmówiła oczywiście. Poza tym opowiedziała mi kilka historyjek, a najlepsza była taka, że gdyby Matka Boska brała pigułki to nie było by teraz tych świąt”. Inna: „Kiedy zaczęłam mówić o miłości, kazała popatrzeć mi na zwierzęta na polu udowadniając mi zwierzęcość instynktów jakimi kierują się młodzi ludzie. Nawet nie zainteresowała się pytaniami, które zadawałam na temat mojego zdrowia. Byłam oburzona, zdruzgotana, cały czas jestem w wielkim szoku.”

Na nasze pytanie o to, dlaczego nie pracuje w przychodni, odpowiedziała nam z rozbrajającą szczerością: – Straciłam pracę z powodu działania sitwy żydowskiej.

Została zaatakowana za swoją działalność

Halina W. dzięki swojej działalności w obronie – jak sama twierdzi – polskości, zaszła już tak daleko, że przygotowano na nią zamach przy pomocy, jak pisze na swojej stronie, strasznej broni zwanej HAARP. Lekarka twierdzi, że wysłała pismo do Biura Bezpieczeństwa Narodowego, a dokładnie do ówczesnego szefa tej instytucji Władysława Stasiaka, który zginął później w katastrofie Smoleńskiej. Halina W. pisze na swojej stronie: „Intuicja podpowiada mi, że katastrofę pod Smoleńskiem mógł spowodować atak bronią HAARP.” Na stronie wyczytamy ze szczegółami jak podstępnie zaatakowano lekarkę tajemniczą bronią. Dlaczego zorganizowano zamach na doktor W.? Bo według niej była to zemsta za aktywne i co ważne negatywne uczestnictwo w kampanii wyborczej obecnego prezydenta USA. Oprócz tego lekarka pisze: „Doświadczyłam jeszcze dwukrotnego działania “ostrzegawczego” bronią HAARP. Jako lekarz mogłam ocenić silne i krótkotrwałe bóle, jakie wystąpiły u mnie nagle i ustąpiły bez leczenia. Do tej pory posiadam wyniki EKG z zapisem falowego rozedrgania badanej okolicy; falowania tak silnego, że zapis EKG po wielokrotnych próbach z trudem, mógł jednak zostać wykonany. Pisak aparatury medycznej “wyskakiwał” aż poza papier.”

Super Nowości jako pierwsze zainteresowały sprawą doktor Haliny W. Okręgową Izbą Lekarską w Rzeszowie. Po naszym tekście zostało wszczęte postępowanie i sprawa trafiła do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej przy Okręgowej Izby Lekarskiej w Rzeszowie. – Postępowanie może trwać nawet kilka miesięcy, bo należy m.in. porozmawiać z lekarką, świadkami, jej przełożonymi i pacjentami – mówi Krzysztof Szuber, prezes OIL. – Muszę jednak przyznać, że z takim przypadkiem jak z panią doktor nie miałem do czynienia. Co więcej nie przypominam sobie, o podobnej sprawie gdziekolwiek – dodaje.

Po artykule w Super Nowościach internetową stronę lekarki odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy osób.

Grzegorz Anton, Justyna Paszkiewicz

Subscribe
Powiadom o
guest
36 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
katolik z Fary
katolik z Fary
6 miesięcy temu

Józef i Maryja też byli żydami. Apostolowie to też żydzi.
Czy księża też są żydami z tego plemienia żmijowego ?

bloger
bloger
6 miesięcy temu

znam opisaną panią doktor i uważam ,że jako lekarz nie budzi zastrzeżeń.Jestem ciekaw czy nagonka na ta pania wybuchłaby,gdyby sprawa dotyczyła murzyna ,czy kitajca

Paweł
Paweł
11 miesięcy temu

Nic nowego, już dawno wszyscy o tym wiedzieli, po wojnie berman i spółka zmieniali żydom nazwiska i oeseke

BERYL
BERYL
2 lat temu

Mowienie prawdy jest antysemityzmem to dlaczego gdy zydzi mowia nieprawde w stosunku do Polski i Polakow nikt nie mowi o antypolonizmie?

Mikołaj
Mikołaj
4 lat temu

A co jeżeli w peselu mam 2,7 ale nie mam 9? Mam nadzieję że nie jestem z rodziny tych pomiotów.

Antosia
1 rok temu
Reply to  Mikołaj

Ta kobieta psychiczna jest to są dane wrażliwe i nie można ich udostępniać komu się chce i gdzie się chce

Antosia
1 rok temu
Reply to  Antosia

Powinna zamknięta do więzienia zostać wariatka

bloger
bloger
6 miesięcy temu
Reply to  Antosia

Antosia ty coś wiesz w tych sprawach ,jesteś na przepustce ze szpitala za dobre sprawowanie?

Piotr
Piotr
4 lat temu

Blady strach na mnie padl…..Mam te 3 szatanskie numery w pesel 7,2,9..Czyli naleze do plemienia zmijowego.

Piotr
Piotr
4 lat temu

Blady strach na mnie padl…..Mam te 3 szatanskie numery w pesel 7,2,9..Czyli naleze do plemienia zmijowego.

tercjarka spod Fary
tercjarka spod Fary
6 miesięcy temu
Reply to  Piotr

Piotrusiu koniecznie musisz udać się do proboszcza,który za odpowiednią opłatą dokona egzorcyzmów

kulfon
kulfon
5 lat temu

Podobno w sądownictwie polskim jest mnóstwo żydów – potomków zbrodniarzy stalinowskich. http://pamietnikwindykatora.pl/2016/03/05/geny-dzisiejszych-sedziow-prokuratorow-tudziez-innych-prawnikow/

Jerzy Popiełóżko
Jerzy Popiełóżko
5 lat temu

Co za wstyd, król Polski Jezus ŻYD ! ! !

Polak
Polak
5 lat temu

Dobra robota pani doktor.

Antosia
1 rok temu
Reply to  Polak

Do wiezienia

a
a
6 lat temu

Wierzę, że ta pani jest ofiarą Żydów, ponieważ oni działają podstępnie, nie ma na ich działania dowodów, więc mogą powodować u ludzi nadmierną podejrzliwość. Ciężko odróżnić fałszywe oskarżenia od prawdziwych, więc można na nich wszystko zrzucać. Niestety takie są konsekwencje podstępnego sposobu prowadzenia walki, ale to ich wybór.

ja
ja
8 lat temu

taka jest prawda

bolo
bolo
8 lat temu
Reply to  ja

Dokładnie! ZydosSStwo to najgorsze,. co się ludzkości przytrafiło, to najwieksi hipokryci, zbrodniarze, złodzieje, faszyści, RASIŚCI!!!! i powinno się ich izolowac od normalnych ludzi i leczyć! Posłuchajcie tych, którzy padli ofiarą tych obłąkanych, zbrodniczych RASISTÓW: http://www.youtube.com/watch?v=nNCSS1nl33w – takich przykładów jest cała masa! Polscy! przejrzyjcie na oczy i nie ulegajcie tej ogłupiającej propagandzie zydoSSkiej! To sa zbrodniczy najeźdźcy, których miejsce jest w więzieniu!

Kaczysław Smoleński
Kaczysław Smoleński
4 lat temu
Reply to  bolo

Polactwo i katolactwo to najbardziej kurewskie twory jakie zna świat.

Antosia
1 rok temu

No dokładnie was tam trzeba leczyć w tym katolandzie waszym

Jerzy Popiełóżko - męczennik skóry
Jerzy Popiełóżko - męczennik skóry
9 lat temu

Co za wstyd – papież ŻYD ! ! !

Tomasz
Tomasz
9 lat temu

Schizofrenia.

Antosia
1 rok temu
Reply to  Tomasz

Kobieta na pewno ma schizofrenię j to serio powazna

pulka
pulka
10 lat temu

powinni zrobic z nia porzadek …

ja
ja
8 lat temu
Reply to  pulka

a z tobą ?

Antosia
1 rok temu
Reply to  ja

Rozumiesz ta kobieta udostępniła dane wrażliwe czyli złamała tajemnice lekarska tak myślę przynajmiej

a
a
10 lat temu

Czy tę lekarkę badał psychiatra?

xyz
xyz
10 lat temu

Tak, tak nie wolno nic mówić na Żydów…CICHO SZA!!!

wels5
wels5
10 lat temu

A może pani ginekolog potrzebuje pilnej pomocy lekarzy innej specjalności.

Art
Art
2 lat temu
Reply to  wels5

Debile kaczor zyd morawiecki zyd ….. pichowicz boni budka komoruski szczerba….thun…..kazdy w sejmie ktory nas okrada poroznia w walczy ty parchaty zyd otworzcie oczy

mieszczuch
mieszczuch
10 lat temu

Tej starej raszpli nic tak dobrze nie zrobi jak pobyt w sanatorium bez klamek w Jaroslawiu.

Borjan
Borjan
10 lat temu

ciekawe czy swoją najbliższa rodzinę tez umieszczała na tych listach ??? Bo zastanwia mnie fakt co wtedy by zrobiła gdyby tak jedno z rodziców lub ktoreś z rodzeństwa ,ba dzieci okazało sie być według jej teorii być żydem ???

56656
56656
10 lat temu
Reply to  Borjan

przeciez to prawda ze Polska żądz żydzi , tylko ukrywaja pod polskimi nazwiskami swoje pochodzenie wiec co sie czepiacie , babka ma racje

cała elita , aktorzy politycy to żydzi , przykre że Polska nie żądzą POLACY
https://www.youtube.com/watch?v=_HLzsQfw1tc&feature=related

ja
ja
8 lat temu
Reply to  Borjan

największy wstyd mieć żyda w rodzinie

Lechuj Katyński
Lechuj Katyński
4 lat temu
Reply to  ja

polaka w rodzinie idioto, te gówna nie mają mózgu.

Art
Art
2 lat temu

Cwel