Konkurs „Rolniku spisz się sam!”

Konkurs „Rolniku spisz się sam!”

Jutro poznamy pierwszych zwycięzców.

Codziennie do wygrania 6 x 200 zł!

Drodzy Czytelnicy, już dziś wyjątkowa chwila naszego konkursu! Punktualnie o godz. 6. rozpoczęliśmy rejestrację zgłoszeń. Sześć osób, które za pośrednictwem Internetu spisały się w Powszechnym Spisie Rolnym, a następnie jako pierwsze wypełniły formularz dostępny na stronie: rolnikuspiszsiesam.pl otrzymają od nas bony zakupowe o wartości 200 zł każdy. Jutro na łamach naszej gazety opublikujemy numery szczęśliwych gospodarstw rolnych!

Przypominamy, że Redakcja Super Nowości we współpracy z Urzędem Statycznym w Rzeszowie przygotowała dla rolników wyjątkowy konkurs. Co zrobić, aby wziąć w nim udział? Należy spisać się w Powszechnym Spisie Rolnym na stronie: spisrolny.gov.pl, a następnie wejść na stronę: rolnikuspiszsiesam.pl, lub: supernowosci24.pl wybierając artykuł o konkursie i wypełnić formularz konkursowy. Rejestracja zgłoszeń rozpoczęła się właśnie dziś. Będzie możliwa od poniedziałku do piątku, w godz. od 6.oo do 23.59.59.

Uwaga!!! Jeżeli spisałeś się już wcześniej np. w poprzednią środę lub inny dzień, możesz nam to zgłosić w dowolnie wybranym dniu, ale tylko raz.

Sześć osób w danym dniu, które zarejestrują się jako pierwsze, w nagrodę otrzymają bony towarowe o wartości 200 zł każdy. Zgłoszenie i wypełnienie formularza konkursowego przez daną osobę może się odbyć tylko raz (ponowne zgłoszenia będą automatycznie usuwane przez system weryfikacyjny). Każdy może wygrać wyłącznie raz.

Już jutro opublikujemy numery gospodarstw pierwszych sześciu szczęśliwców. Zachęcamy więc do zakupu gazety Super Nowości, a także śledzenia informacji związanych z konkursem, które regularnie będą pojawiać się na naszej stronie internetowej supernowosci24.pl. Kto wie, może to właśnie Ty będziesz jednym ze zwycięzców, któremu wręczymy bon zakupowy?

Konkurs trwa od 7 września do 2 października. O wygranej zwycięzcy zostaną poinformowani mailem (na wskazany przez nich adres poczty elektronicznej) lub sms-em (na podany numer telefonu). Dostarczenie nagród nastąpi w ciągu 14 dni od każdego ogłoszenia wyników.

Czekamy na Państwa zgłoszenia! Liczymy, że nasi Rolnicy „spiszą się” na medal!

3 KROKI DO NAGRODY

1. Wejdź na stronę: spisrolny.gov.pl i dokonaj samospisu

2. Wypełnij formularz na stronie: supernowosci24.pl

Formularz zgłoszeniowy pod linkiem http://rolnikuspiszsiesam.pl/

3. Sprawdź w naszej gazecie, czy jesteś jednym z 6 zwycięzców

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments