Kredyty gotówkowe on-line. Jak pożyczyć pieniądze przez Internet?

Fot. Mat. prasowe
Fot. Mat. prasowe

Chcesz pożyczyć pieniądze w banku, ale nie masz ochoty na wychodzenie z domu? W takim przypadku sprawdź kredyty gotówkowe on-line! Dzisiaj w swojej ofercie ma je wiele banków. Jak możemy pożyczyć pieniądze przez internet? Sprawdź razem z nami!

Przez internet możemy obecnie nie tylko sprawdzać nasze saldo na koncie czy wykonywać przelewy. Możemy również korzystać z różnych produktów bankowych, na przykład lokat czy pożyczek oraz kredytów. Pożyczenie pieniędzy całkowicie przez internet to bardzo kusząca propozycja – co warto o niej wiedzieć?

Dla kogo kredyt gotówkowy on-line?
Wygodne kredyty internetowe dostępne są obecnie zarówno dla stałych klientów banków, jak i dla nowych klientów. Łatwiej będzie nam o pieniądze w naszym banku, w którym mamy już konto, ale nie zawsze jest to najlepsza oferta. Wtedy możemy złożyć wniosek w innym banku przez internet.

Aby uzyskać kredyt on-line, musimy spełnić zasadniczo takie same wymogi jak przy kredycie branym w placówce banku. Musimy mieć właściwą zdolność kredytową, a także pozytywną historię kredytową. Także musimy podać swoje dane z dowodu osobistego.

Kredyt przez internet w innym banku krok po kroku:

1.      Składamy wniosek na stronie internetowej wybranego przez siebie banku.

2.      Czekamy na rozpatrzenie wniosku. Pamiętajmy o tym, że bank może poprosić nas o przekazanie dodatkowych dokumentów, na przykład zaświadczenia z pracy, wyciągu z konta bankowego.

3.      Otrzymujemy decyzję kredytową przez e-mail lub SMS.

4.      Podpisujemy umowę – możemy zrobić to w placówce lub przez kuriera.

5.      Pieniądze przekazywane są na konto.

Zdecydowanie łatwiej będzie o kredyt gotówkowy w banku, w którym mamy już konto. Ma on już wszystkie nasze dane i w związku z tym nie musimy ich podawać. Zwykle nie musimy nawet wypełniać standardowego wniosku kredytowego – wybieramy tylko kwotę i okres kredytu. Bank bazuje na historii naszego konta i sprawdza nas w BIK przed wydaniem decyzji.

Podsumowując, pożyczenie pieniędzy przez internet nie jest takie trudne – warto spróbować, gdy zależy nam na wygodzie! Zobacz także: Crédito personal oraz Lån

Artykuł sponsorowany