Kupowanie wyświetleń na TikTok – Wszystko co musisz wiedzieć

Tik tok to aplikacja, która zdobyła w ostatnich latach olbrzymią popularność. Umożliwia ona stopniowe dodawanie krótkich filmów i dzielenie się nimi w mediach społecznościowych. Nic dziwnego, iż aplikacja ta jest tak popularna wśród młodzieży – bak konieczności logowania się zachęca do pisania kolejnych komentarzy, a wyznacznikiem popularności danego filmu są wyświetlenia komentarzy i ocena filmu. W aplikacji TikTok wyświetlenia są bardzo ważne, gdyż umożliwiają pojawienie się filmu na karcie dla Ciebie, co przekłada się na duży przyrost fanów i wzrost popularności naszego konta – błyskawicznie wówczas pojawiają się setki tysięcy wyświetleń. Co to jest tik tok i jak wykorzystać lajki, wyświetlenia video i obserwacje do promocji konta?

Gdzie kupić wyświetlenia TikTok

Wyświetlenia TikTok to jeden z głównych parametrów, decydujących o popularności naszego profilu i naszej twórczości. Możemy je zdobywać sami, na przykład poprzez odpowiednie użycie hasztagów. Ich użycie przyciągnie obserwatorów, którzy właśnie ten hasztag wpiszą w wyszukiwarkę. Znacznie popularniejszym i o wiele skuteczniejszym sposobem jest kupowanie wyświetleń. Wyświetlenia video, nawet w niewielkim pakiecie znacząco poprawiają rozpoznawalność naszej twórczości i przyciągają nowych fanów. Mały pakiet można nabyć na stronie, która zdecydowała się świadczyć usługi nie tylko dla osób, które chcą wypromować swoje konto, by zdobyć uznanie wśród znajomych, ale także dla tych, którzy chcą jedynie wypróbować, jak to jest znaleźć się w zakładce „dla Ciebie”. Jest to marzenie wielu początkujących tiktokerów i kupowanie wyświetleń z oferującej je strony oznacza, iż w bardzo szybkim czasie mogą oni te marzenie spełnić. Rosnąca popularność to także możliwość zmonetyzowania swojej działalności na tik toku i czerpania zysków ze swej twórczości, dlatego wzrastające wyświetlenia to pierwszy krok do tego celu.

Co dają lajki na TikTok

Przy każdym z filmików, wyświetlanych na tik toku znajdują się czerwone serduszka. Im jest ich więcej, tym więcej osób polubiło naszą twórczość. Jeśli mamy dużo lajków, zwiększą się również wyświetlenia tiktok. Oczywiście duża liczba czerwonych serduszek, czyli polubień, ma także wpływ na pojawienie się filmu w zakładce „dla Ciebie”. Lajki na tiktok można bez problemu kupić, szybko zwiększając popularność filmu. Jak to zrobić? Wystarczy podać poprawny link do naszego video i wybrać odpowiedni pakiet. W zależności od wybranej usługi maksymalna ilość linków może być różna, dlatego powinniśmy dobrze się zastanowić, która opcja będzie dla nas najkorzystniejsza. Lajki możemy otrzymać także, jeśli użytkownicy docenia nasz film, dlatego warto zadbać o to, by już od pierwszych sekund na ekranie telefonu coś się działo, a samo video zachęcało nie tylko do obejrzenia do końca, ale także przyznania polubienia.

Jak zdobyć więcej obserwujacych na TikTok

W odróżnieniu od osób jedynie wyświetlających nasz materiał video, obserwujący to wszyscy ci, którzy zdecydowali się śledzić naszą twórczość i z niecierpliwością czekać na następne materiały. Osoby obserwujące, czyli tak zwani followersi w specjalnej zakładce widzą listę naszych filmów, do których mogą w każdej chwili wrócić. Znajdujące się przy naszym profilu na tiktok obserwacje to parametr, dzięki któremu można określić popularność naszego profilu i na tej podstawie opracować strategię jej zwiększenia. Jeśli regularnie będziesz informował obserwujących on nowościach na kanale, uda się zgromadzić stałą widownię, a wyświetlenia będą się zwiększać. Oczywiście, aby przyspieszyć cały proces promowania konta, można dokupić spora ilość followersów. Nieco inną metodą na wzrost popularności na tik toku i w social mediach jest odpowiednie tagowanie filmów oraz zamieszczanie najciekawszych fragmentów filmu na jego początku. Ma to także wpływ na liczbę wyświetleń, jednak cały ten proces będzie przebiegał wolniej.

Jak zdobyć popularność na TikTok

Początki aplikacji tik tok sięgają 2014 roku, gdy furorę robiła wykorzystująca podobną zasadę aplikacja musica.ly. Polegała ona na usłudze wyświetlenia krótkich filmów, w których młodzi ludzie wykonywali taneczne ruchy do krótkich fragmentów muzyki. Podobnie zachowują się aktualnie użytkownicy tik toka, choć filmy stały się dłuższe, a tematyka bardziej zróżnicowana. Tik tok powstał z połączenia w 2017 roku musica.ly z chińską aplikacją Douyun. Wyświetlenia TikTok można zdobywać biorąc udział w challenge, w których wszyscy próbują wykonać tę samą czynność. Często spotkać można także trendy – jeden z nich, przy którego obserwacji wyświetlenia TikTok przekroczyły liczbę dwóch miliardów, polegał na nakręceniu filmiku, w którym w pierwszej scenie widać było użytkowników tik toka ubranych niedbale, w domowe ciuchy, by po chwili ujrzeć ich wystrojonych i w pełnym makijażu. Mnóstwo realnie funkcjonujących kont nie tylko obserwuj i komentuje, ale także nagrywa swoje własne wersje filmów i bierze udział w zabawie. Aby zdobyć popularność nie musimy korzystać z  płatnych reklam, wystarczy jedynie, by nasz profil obserwowała duża ilość osób, wyświetlających i lajkujących nasze filmy. Jak jednak to zrobić?