Morawski w najwyższych władzach Prawicy RP w regionie

Fot. Monika Kamińska

PRZEMYŚL, PODKARPACIE. Wiesław Morawski, pediatra z Przemyśla i wiceprzewodniczący przemyskiej Rady Miejskiej z ramienia klubu Regia Civitas, został wybrany wiceprzewodniczącym Prawicy Rzeczpospolitej na Podkarpacie.

O tym, że W. Morawski jest silnie związany z ugrupowaniem utworzonym 5 lat temu przez Marka Jurka wiadomo od dawna. Lekarz i radny nie kryje się z tym, podobnie jak ze swymi poglądami zbieżnymi z ideami Prawicy RP. – Staram się nie łączyć swej działalności partyjnej z pracą w pozapartyjnym Stowarzyszeniu Regia Civitas – podkreśla Morawski. – Fakt, że zostałem wybrany jako jeden z dwóch zastępców pana Bogdana Romaniuka koledzy z Regii przyjęli ze zrozumieniem – dodał.

Nie jest tajemnicą, że po burzliwym „rozwodzie” M. Jurka z Prawem i Sprawiedliwością dziś Prawica Rzeczpospolitej jest znów blisko partii Jarosława Kaczyńskiego. W Przemyślu jest to o tyle niezręczna sytuacja, że PiS jest tu w opozycji w Radzie do koalicji PO – Regia Civitas,  a W. Morawski jest członkiem tej ostatniej. – Będę się starał to pogodzić – zapowiada lekarz. Tymczasem wiceprzewodniczący Prawicy Rzeczpospolitej będzie nadal pracował nad tworzeniem struktur partii na Podkarpaciu i zacieśnianiem jej współpracy z innymi ruchami prawicowymi.

emka

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
asdf
asdf
10 lat temu

Przefarbowany lis zawsze będzie miała PZPR we krwi

przemyślak
przemyślak
10 lat temu

Przefarbowany lis zawsze będzie farbowany a genach będzie miał pisowską krew.

Ambroży
Ambroży
10 lat temu
Reply to  przemyślak

przemyślak – lepiej mieć pisowską , niż bolszewicką i ubecką , a potem w warszawskich sądach dochodzić większych emerytur po ustawie dezubekizacyjnej?. Zjednoczona Prawica jest jedyna nadzieją dla narodu w obliczu zakłamanych mediów mainstreamowych, ściągania krzyży w uczelniach aprobowana przez p.minister szkolnictwa wyższego Kudrycka , zdarzających się cenzur kazań w kościołach i sprzyjania zachowaniom daleko nietycznym w tym ignorancję postaw patriotycznych!.