Motywy z Krosna w „Hotelu 52”

KROSNO. Krośnieńskie elementy scenografii w hicie TV Polsat

Już 24 lutego rusza trzecia seria „Hotelu 52” – popularnego i lubianego przez Polaków serialu telewizji Polsat. Jak się dowiedzieliśmy, w nowych odcinkach będziemy mogli zobaczyć motywy krośnieńskie (chodzi między innymi o krośnieńskie szkło i Górskie Zawody Balonowe). Joanna Niepokój z Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Krośnie zapowiada, że na tym nie koniec. Warto zatem śledzić kolejne losy bohaterów serialu i odkrywać związki, jakie łączą ich z Krosnem.

Pierwszy odcinek trzeciej serii pojawi się na antenie TV Polsat w najbliższy czwartek (24 bm.). Zapewne dla krośnian jednym z najbardziej interesujących wątków polsatowskiego hitu będą kolejne wydarzenia w życiu Iwony, dyrektora hotelu (Magdalena Cielecka) i jej syna Igora (Kamil Kula). Wychodzi na jaw, że ojciec Igora Andrzej (Marek Bukowski) wynajmuje dom od zagorzałego fana baloniarstwa. W owym domu na półkach stoją statuetki z Górskich Zawodów Balonowych, które co roku odbywają się na krośnieńskim lotnisku (impreza na stałe wpisała się w pejzaż Krosna). Natomiast na ścianie w korytarzu wisi kalendarz BALONY NAD KROSNEM. – Wprawny widz z łatwością też zauważy, że w hotelowej restauracji używane jest krośnieńskie szkło – mówi Joanna Niepokój.

Igor słyszy od Anny Horwat, żony Michała (Rafał Królikowski), że Iwona nie jest jego siostrą, lecz matką i przeżywa ogromny wstrząs – to finał drugiej serii. Jak się dowiadujemy, w nowych odcinkach serialu „Hotel 52” Igor będzie chciał potwierdzić prawdziwość tej sensacyjnej informacji. W tych trudnych dla Iwony momentach odwiedzą ją w hotelu przyjaciele z czasów liceum – Ewa (Anna Guzik) i Maciek (Grzegorz Łukawski), którzy obecnie mieszkają w Krośnie.

Wioletta Zuzak

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments