Nowe fakty w sprawie krwawej jatki Ukraińców

W sobotnią noc na ul. Wrzosowej interweniowały aż cztery policyjne radiowozy. Przyjechała też karetka pogotowia ratunkowego. Fot. Uwaga Policja Mielec (Okolice)

Mielecka policja prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie wydarzeń w jednym z domów jednorodzinnych przy ul. Wrzosowej na osiedlu Dziubków, o których wczoraj krótko informowaliśmy w Super Nowościach. Mundurowi zastali tam kobietę i pięciu mężczyzn narodowości ukraińskiej i gruzińskiej w wieku od 25 do 32 l. Wszyscy byli pijani. Jeden z nich był… zabarykadowany w oddzielnym pokoju. Miał przy sobie nóż.

Do zdarzenia doszło w sobotę (15 bm.) ok. godz. 23.30. Z ustaleń mieleckiej policji wynika, że wtedy podczas libacji alkoholowej pomiędzy mężczyznami doszło do awantury słownej. Z czasem przerodziła się ona w szarpaninę. W końcu doszło do rękoczynów…
Policję wezwała kobieta, u której odbywała się biesiada. Według nieoficjalnych informacji, kłótnia mogła dotyczyć właśnie jej. Niewykluczone są motywy zazdrości. Uczestnicy libacji twierdzą jednak, że nic nie pamiętają. Na miejscu interweniowały tam aż cztery policyjne radiowozy. Przyjechała też karetka pogotowia ratunkowego.

Trzech „wylądowało” w szpitalu

Jeden z mężczyzn, 29-letni Ukrainiec, zabarykadował się w pokoju. Miał przy sobie nóż. Oddał go dobrowolnie interweniującym policjantom, na widok których od razu się poddał. Tłumaczył, że noża chciał użyć do samoobrony, gdyby został zaatakowany.
– Na miejscu funkcjonariusze zastali kobietę oraz pięciu mężczyzn w wieku od 25 do 32 lat. To obywatele Ukrainy i Gruzji, mieszkający i pracujący na terenie Mielca – informuje Urszula Chmura, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. – Interweniujący policjanci ustalili, że wszystkie te osoby spożywały razem alkohol, po czym doszło między nimi do nieporozumienia, które zakończyło się uszkodzeniem ciała trzech mężczyzn w wieku od 25 do 28 lat. Z obrażeniami ciała trafili oni do szpitala. Po zaopatrzeniu zostali zwolnieni.
Wszyscy uczestnicy zajścia byli pod wpływem alkoholu, jednak – jak ustaliła mielecka policja – nóż nie został użyty przez żadnego z nich w celu zrobienia komuś krzywdy.
Mundurowi zatrzymali 29-latka. Niewykluczone, że może on usłyszeć zarzuty uszkodzenia ciała i kierowania gróźb karalnych. Decyzje w tej sprawie jednak nie zapadły.

Paweł Galek

Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kali
Kali
4 miesięcy temu

Trzeba sprowadzić do Polski jeszcze więcej tych ekspertów od wideł to będzie ciekawiej.

rachmistrz
rachmistrz
4 miesięcy temu

Jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to na pewno chodzi o pieniądze.

Byłe WSI
Byłe WSI
4 miesięcy temu

A głupie pisiory chcą pomagać….I gdzie teraz miłośnicy PiSu?Tyle warci jesteście jak kaczor zdrajca

Lolek
Lolek
4 miesięcy temu

Pisiory i platfusy masowo wpuszczają to bydło do naszego kraju.A Polacy mają śie tego ścierwa bać.

Byłe WSI
Byłe WSI
4 miesięcy temu
Reply to  Lolek

Większości to bydło

KEMOT
KEMOT
4 miesięcy temu

O, TO JEST ARTYKUŁ GODNY „Super podłości”! Wszyscy uczestnicy zajścia byli pod wpływem alkoholu, jednak (..) nóż nie został użyty …” Krew się leje, moc truchleje. Tak trzymać !!! Decyzje w tej sprawie jednak nie zapadły.” : )

radek
radek
4 miesięcy temu

Ukraina jest poważnie zagrożona rosyjską interwencją zbrojną co spowoduje masowy napływ uchodźców do Polski. Ciekawe,czy funkcjonująca przy wojewodzie instytucja powołana do przeciwdziałania sytuacjom kryzysowym przygotowała Podkarpacie do tej trudnej sytuacji.

hijena
hijena
4 miesięcy temu
Reply to  radek

Nie ma się czego obawiać ,nasi bohaterscy żołnierze będą czuwać, powstanie skuteczna bariera jak ta koło Białegostoku

Zofia z Kielnarowej
Zofia z Kielnarowej
4 miesięcy temu

Gorąca banderowska krew. To po ich ojcach.

Polak
Polak
4 miesięcy temu

Putin im Ukraine po kawałku rozbiera a oni wódkę pisą i ze swoimi walczą? Banderowcy nie zasługują na swój kraj.

ROMAN
ROMAN
4 miesięcy temu

No całe szczęście że nie było pod ręką :
wideł, siekier i innego sprzętu bojowego bo by była nie jatka a rzeźnia krwawa
; O !

Jasio Kefirek
Jasio Kefirek
4 miesięcy temu
Reply to  ROMAN

Jatka to dosłownie rzeźnia czyli to samo. Abstrahuję od słuszności użycia tego sformułowania w kontekście kilku rozbitych nosów. Dziennikarska żenada.