Obama prezydent nazikłamców?

Fot. Wit Hadło

Rozmowa z rektorem Wyższej Szkoły Zarządzania w Rzeszowie dr Krzysztofem Kaszubą.

– Panie Rektorze na stronach uczelni można znaleźć informacje o tym, że wielokrotnie protestował Pan przeciwko antypolskiej propagandzie w polskich i światowych mediach. Dlaczego Pan to robi?

– Odpowiedź na pytanie jest prosta. Każdy Polak powinien zdecydowanie protestować gdy opluwana jest Polska i Polacy, bez względu na to, czy jest to jakieś antypolskie środowisko, polskojęzycznych czy też  światowych mediów. Jak w większości polskich rodzin dochodzi czynnik osobisty. Członkowie mojej rodziny byli mordowani w utworzonych przez NIEMCÓW, NIEMIECKICH obozach śmierci, a konkretnie Auschwitz i Mauthausen. Inni, ofiary ulicznych łapanek, zostali wywiezieni do Niemieć, gdzie pracując jak niewolnicy stracili zdrowie i lepszą przyszłość. Nigdy nie otrzymali za to zadośćuczynienia od RASY NIEMIECKICH SS PANÓW. Jeszcze inni po 23 latach służby w polskiej armii padli ofiarami katyńskiego, sowieckiego ludobójstwa. Na Wołyniu i Podolu byli mordowani przez  faszystowskich, ukraińskich ludobójców spod znaku banderowców UPA. Jeszcze inni, w małej wiosce nad Sanem, przez dwa lata, ryzykując życiem swoich ośmiorga małych dzieci, przechowywali dziesiątkę żydowskich sierot. Te żydowskie dzieci przetrwały, po wojnie wyjechały za ocean. Dzisiaj uratowani i ich rodziny żyją szczęśliwie w Stanach Zjednoczonych, kraju którego, głównie żydowscy obywatele, w tym członkowie Senatu prowadzą od kilkudziesięciu lat wyjątkowo haniebną, gebelsowsko-stalinowską, w pełni zaplanowaną antypolską propagandę.

– Czy były jakieś efekty tej Pana aktywności?

– Głównie moje pisma do ambasadorów USA, Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii w Polsce, czy też medialnych nazi kłamców z CNNazi, The Washington Post, New York Times i innych. Na stronie WSZ wisi odpowiedź amerykańskiego, żydowskiego senatora Cohena na mój list. Zadzwonił kiedyś do uczelni przedstawiciel ambasady Francji, a z ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie za poprzedniego ambasadora otrzymywałem zaproszenia na spotkania o polityce i kulturze, organizowane w ambasadzie, w Warszawie.

– Minister Rotfeld, polscy politycy i polskie oraz amerykańskie media zgodnie stwierdzają, że przypadek prezydenta Obamy to przypadkowa wpadka, przejęzyczenie.

– Sprawcy, współsprawcy oraz ludzie Polsce i Polakom niechętni, zawsze komentują i interpretują wydarzenia według własnego interesu i celu. Moim zdaniem to nie była wpadka ani przejęzyczenie. Impreza była zorganizowana przez, głównie żydowskich, współpracowników prezydenta USA, w tym przedstawicieli licznych w USA muzeum Holocaustu. Ludzi świetnie znających prawdę o II wojnie światowej.  Że to był błąd czy wpadka mogą twierdzić tylko organizatorzy tej antypolskiej akcji. Od kilkudziesięciu lat polityczno-medialni kłamcy, jak np. przywódcy Światowego Kongresu Żydów (specjaliści od, nie NIEMIECKICH obozów śmierci w Auschwitz i Birkenau), premierzy Izraela (specjaliści od wysysania antysemityzmu z mlekiem matki), wspierani przez amerykańskich senatorów (kłamca Cohen), media, jak np. CNN, The Washington Post, New York Times, Die Welt, Haarec oraz niestety także  część polskojęzycznych, warszawskich mediów rozpowszechniają antypolskie kłamstwa. Chciałbym także przypomnieć to co przed trzema lata przemilczały polskie media. Na Westerplatte w 70 rocznicę ludobójczego ataku Niemiec na Polskę premier Tusk, przedstawił zebranym tam prezydentom i premierom najważniejszych państw świata, oraz oczywiście światowym mediom, stworzoną przez siebie nową teorię, że to nie NIEMCY, ale II wojna światowa zbudowała obozy śmierci. A skoro większość obozów NIEMCY zbudowali na okupowanej polskiej ziemi, to świat kojarzy te NIEMIECKIE OBOZY ŚMIERCI z Polakami i Polską. Nic dziwnego, że od tego czasu premier Tusk otrzymał od NIEMCÓW wszystkie możliwe, najważniejsze, niemieckie krzyże i ordery, w tym ostatnio medal imienia niemiecko-żydowskiego polityka zwalczającego Polskę i Polaków.  A proszę się zastanowić co  zrobił minister Rotfeld, uratowany kiedyś przez Polaków. Najpierw bił brawo Obamie kłamcy, a dopiero później po rozmowach z organizatorami spotkania zaczął mówić o nieszczęśliwym o przejęzyczeniu. A jak wynika z wywiadu opublikowanego przez Rzeczpospolią z ministrem Rotfeldem, przytaknął on ambasadorowi USA w Polsce, Feinsteinowi, który stwierdził, że przemówienie prezydenta Obamy było świetne i być może brakło tam tylko słowa nazi.

– Jakie są Pana zdaniem źródła tej antypolskiej propagandy?

– Co najmniej kilka. Nie wszyscy wiedzą, że w czasie II wojny światowej Amerykanie, w tym społeczność amerykańskich Żydów, nie była zainteresowana przyjmowaniem żydowskich uciekinierów z okupowanej przez NIEMCÓW Europy. Po wojnie Ci, którzy byli przeciw, nagle otworzyli serca i kieszenie na kasę i zaczęli szukać winnych. Wspólnie z NIEMCAMI i STALINEM znaleźli … Polaków (mord w Kielcach 4 lipca 1946 roku !!!, w dzień Święta Niepodległości Stanów Zjednoczonych – czysty przypadek?)

Nie wszyscy wiedzą, że po II wojnie światowej wielu spośród kilkudziesięciu tysięcy żydowskich żołnierzy Hitlera (o czym piszą amerykańscy naukowcy) zamieniło mundury SS i gestapo na pasiaki i jako ofiary holocaustu osiedlili się w USA. To między innymi oni i ich dzieci opluwają Polskę i Polaków. Ich elementarz to The Complete Mouse, gebelsowsko-stalinowski antypolski paszkwil Arta Spiegelmana. To z tego komiksu, o żydowskich myszach, niemieckich kotach i polskich świniach, dzieci ministra Sikorskiego, uczniowie w amerykańskich szkołach podstawowych i Żydzi na całym świecie uczą się historii II wojny światowej. I niestety rząd i MSZ RP milcząc, wspiera te antypolskie działania, równocześnie ograniczając możliwości działania patriotycznym organizacjom polonijnym. Warto przypomnieć słynną reklamę za kilka milionów dolarów, zlecona przez ministra Sikorskiego CNN, zatytułowaną “Oko na Polskę”. Gdy zainteresowany wchodził na stronę www. cnn.com i klikał ikonę “Eye on Poland”, a następnie Poland, wyskakiwało hasło Warsaw i NAZI PARTY z kolorowym zdjęciem przedstawiającym kibiców reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy w Austrii, z polską flagą, białym orłem i napisem Poland. Przez miesiąc wysyłałem w tej sprawie e-maile do Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP kierowanego przez Sikorskiego oraz do PZPN. Niestety bez rezultatów. Te antypolskie akcje są niestety od wielu lat milcząco akceptowane przez kierownictwo ambasady USA w Warszawie, nie reagujące na tego typu antypolskie, gebelsowsko-stalinowskie, oszczerstwa w amerykańskich mediach. W tej antypolskiej propagandzie uczestniczyli ostatnio także przedstawiciele ambasady Niemiec w Warszawie, którzy milcząc 11 listopada 2011, wsparli niemieckich nazistów przybyłych pod ochroną ABW, na zaproszenie dzieci i wnuków stalinowskich oprawców do Warszawy. Jak można było sprowadzać i ochraniać niemieckich nazistów atakujących polskich patriotów, uczestników Marszu Niepodległości? Politycy na całym świecie, media na całym świecie, wspierani przez polskojęzycznych polityków i polskojęzyczne media, słowa; NIEMIECKIE OBOZY ŚMIERCI i NIEMIECCY MORDERCY I LUDOBÓJCY zamienili na nazistowskie obozy i naziści. Gdzie leży kraj o nazwie NAZISTAN nikt z nich nie mówi. Czy państwo NAZISTAN jest członkiem jakiejś organizacji międzynarodowej nie wie nikt. No może, członkowie Światowego Kongresu Żydów?  Tak powstaje zakłamana, nowa, nazi historia świata.

– Jak walczyć z tego typu antypolonizmami?

– Potrzebni są w rządzie i parlamencie oraz polskich mediach ludzie potrafiący walczyć z kłamcami , bez względu na to czy jest to prezydent Stanów Zjednoczonych, Izraela, Francji czy Światowy Kongres Żydów, czy żydowski nazi kłamca, komik Frey z Londynu. Polski rząd powinien natychmiast domagać się zakazu rozpowszechniania w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie gebelsowskiego komiksu Spiegelmana. Należy wstrzymać  likwidację lekcji prawdziwej historii Polski i świata w polskich szkołach. Dokonać zmian kadrowych w polskich ambasadach na ludzi szanujących historię Polski i Polaków. Promować na świecie polskich bohaterów jak np., rotmistrz Pilecki. Przekazać rządowi USA, że czas na to by ambasadorem Stanów Zjednoczonych był Amerykanin szanujący Polskę i Polaków. I jeszcze wiele , wiele innych działań.

Rozmawiał Piotr Pezdan

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz
Łukasz
8 lat temu

Super Nowości to extra gazeta

Dr.Kawśniewski
Dr.Kawśniewski
9 lat temu

NARODZIE ! ŻADNA SELEKCJA NATURALNA ANI GENY ,TYLKO ŻYWIENIE OPTYMALNE ,JEST PODSTAWĄ MĄDROŚCI ! ! ! POLACY MAJĄ BYĆ CHORZY I GŁUPI ! ! ! dr.KWAŚNIEWSKI

gość
gość
9 lat temu

brawo Pani Kaszuba, tacy ludzie jak Pan powinni rządzić tym krajem, przynajmniej wiem, gdzie moje dzieci powinny chodzić do szkoły, przynajmniej tam nie zgłupieją

Jacek
Jacek
9 lat temu

Aż mi szczęka opadła, że taki artykuł ujmujący wprost prawdę ujrzał światło dzienne, brawo panie Krzysztofie! Od dzisiaj kupuję Super Nowości, a artykuł trzeba szybko skopiować zanim antypolskie, rządowe ugrupowania każą go usunąć.

ROMAN ,
ROMAN ,
9 lat temu

Brawo Panie rektorze przedstawił Pan asencję tego tematu plus za walkę z poprawnością polityczną i zakłamywaniu prawdy.

bob
bob
9 lat temu

Jak narod ma walczyc z antypolonizmem , jezeli na swoich reprezentantow , wybral tak wielu antyPolakow ?
Jestem zaskoczony tym , ze moderator zezwolil na publikacje tej wypowiedzi .W innych publikatorach jest to niestety , niemozliwe …

Ewa
Ewa
9 lat temu

Brawo Krzysztof! Juz stracilam nadzieje, ze sa tacy ludzie, ktorzy nie boja sie glosno protestowac w tej nikczemnej manipulacji. Ze swej strony rowniez robie wszystko co mozliwe by w glowach mlodych Anglikow zasiac ziarno prawdy o niemieckich obozach koncentracyjnych. Rozmawiam z moimi uczniami o tym i wyjasniam jak bylo, chociaz angielskie podreczniki uzywaja przymiotnika nazi, a nie niemieckie obozy. Mysle, ze jak dzisiaj zaniechamy glosnego sprzeciwu i zaakceptujemy antypolska nagonke, to za 20 lat Polacy beda winni smierci milionow ludzi podczas 2 wojny swiatowej, a idac dalej winni wywolania wojny, bo przeciez pierwsi militarnie sie sprzeciwilismy Niemcom. Trzymam kciuki za… Czytaj więcej »

Borjan
Borjan
9 lat temu

Powinno sie mówic jasno i wyraźnie ,że obozy śmierci były NIEMIECKIE .Przecież nigdy w histori nie było panstwa nazistowskiego czy hitlerowskiego .Było i jest państwo NIEMIECKIE ,które jest odpowiedzialne za całe zło jakim była niewątpliwie wojna i wszystko co z nią jest związane …