Ojciec Mateusz w Ośrodku Zdrowia

Sandomierzanie przyzwyczaili się do gwiazd, które tak jak oni spacerują po skośnej starówce, dla turystów to jednak wielka atrakcja. Fot. Bogdan Myśliwiec

SANDOMIERZ. Detektyw w sutannie znowu kręci się po sandomierskiej Starówce

Kolejni bohaterowie i kolejni popularni aktorzy przyjeżdżają do Sandomierza, by wziąć udział w zdjęciach do najnowszych odcinków serialu o Ojcu Mateuszu.

Od poniedziałku twórcy “Ojca Mateusza” kręcą plenery, które będzie można zobaczyć w kolejnych odcinkach popularnego serialu. Chętni do podpatrzenia tego, co dzieje się na planie, mają czas do piątku – później ekipa serialu wraca do Warszawy.

Filmowcy nie chcą zdradzać, jakie zagadki przyjdzie rozwiązać duchownemu w najbliższych odcinkach. Nam udało się jednak dowiedzieć, gdzie aktorzy spędzą najwięcej czasu.
Ujęcia realizowane będą między innymi w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej (Schinzla 13), na Rynku Starego Miasta, ciągach pieszo-rowerowych, na ulicach: Opatowskiej, Żydowskiej, Staromiejskiej, jak również na Małym Rynku.

Na planie zdjęciowym pojawią się odtwórcy głównych ról: Artur Żmijewski – jako filmowy Ojciec Mateusz, Michał Piela – czyli aspirant Nocul, Piotr Polk – jako podinspektor Orest Możejko, Rafał Cieszyński – jako policjant Przemysław Gibalski.

Małgorzata Rokoszewska

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments