Park maszyn do modernizacji

Jak informuje strona internetowa www.stal.rzeszow.pl jeszcze w tym miesiącu rozpocznie się modernizacja parku maszyn na stadionie miejskim w Rzeszowie.

Zgodnie z założeniem, większość prac ma być ukończona jeszcze przed inauguracyjnym meczem PGE Marmy Rzeszów z Caelum Stalą Gorzów (3 kwietnia).

W zmodernizowanym obiekcie znajdą się pomieszczenia socjalne dla zawodników, tj. szatnie oraz natryski. Ponadto w odnowionym budynku będzie się mieścić: biuro zawodów, biuro prasowe, vip room, a także niewielka kawiarenka. Odnowione zostaną także pomieszczenia warsztatowe oraz powstanie taras widokowy, z którego będzie można oglądać wyścigi.

Pawliccy w Rzeszowie?

Rzeszowki klub nadal poszukuje zawodnika na pozycję juniora. – W grę wchodzi wypożyczenie, ale sprawa nie jest prosta – mówiła kilkanaście dni temu prezes Speedway Stali Rzeszów Marta Półtora. Łakomym kąskiem wydają się być juniorzy Unii Leszno, Przemysław i Piotr Pawliccy. Prezes Unii postawił jednak warunek, że obaj nie będą wypożyczeni do klubu Ekstraligi. Czy aby na pewno? – Osobiście uważam, że miejsce braci Pawlickich powinno być w ich macierzystym klubie, czyli w Unii Leszno. Jeżeli jednak stało się inaczej to byłoby ze szkodą nie tylko dla nich, ale dla całego polskiego żużla, gdyby mieli zmarnować sezon. Myślałam o wypożyczeniu przynajmniej młodszego z braci, ale mam wrażenie, że stanowisko prezesa Dworakowskiego jest ostateczne – cytuje Martę Półtorak strona internetowa rzeszowskiego klubu, która jednocześnie sugeruje, że do rozmów na linii Rzeszów – Leszno mogłoby dojść podczas planowanej na sobotę Żużlowej Gali w Warszawie.

mj

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments