PiS naciska na Radę Powiatu w sprawie TV Trwam

Waldemar Barnaś, szef klubu radnych powiatowych PiS chce, aby Rada Powiatu podjęła stanowisko w sprawie obrony TV Trwam. Fot. Autor

MIELEC. Klub radnych PiS chce, aby Rada Powiatu wystosowała apel do Krajowej Radę Radiofonii i Telewizji, w którym wyraziłaby protest przeciwko nie przyznania miejsca na multipleksie cyfrowym telewizji Trwam.

Wniosek w tej sprawie na ręce Henryka Niedbały (PO), przewodniczącego Rady Powiatu złożył Waldemar Barnaś, szef klubu PiS.

– W pełni podzielamy troski i obawy widzów TV Trwam – mówił Barnaś. – Nie przyznanie miejsca na multipleksie cyfrowym uważamy za przejaw dyskryminacji olbrzymiej grupy odbiorców katolickich, naruszenie zasady pluralizmu i sprawiedliwości społecznej oraz nierówności wobec prawa. Decyzja KRRiT prowadzi do eliminacji opiniotwórczej telewizji, która cieszy się ona wysoką popularnością wśród mieszkańców naszego powiatu – dodał.

pg

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
elektryk
elektryk
8 lat temu

Madry czlowiek nie pcha palcoe pomiedzy drzwi a zawiasy.
Niech se Rydzyk sam zalatwia swoje sprawy.
Po co komu sie wtracac co czyni rabbi !!

K. Bimbała
K. Bimbała
8 lat temu

Po tym szczególnie jak marszałek Borusewicz w radiu za buczenie podczas obchodów 68 rocznicy Powstania Warszawskiego na Warszawskich wojskowych Powązkach obarczył jednostronnie środowisko Radiomaryjne i PIS , to należy tym bardziej bronić się przed śmiesznością władz. Telewidzowie muszą mieć jasny przekaz i obiektywny aby nie nie zgłupieć podczas następnych wyborów?. Jeśli marszałek kiedyś solidarnościowiec nie rozumie skąd pochodzi buczenie (którego na cmentarzu nie pochwalam) i jaki ma kontekst społeczny , to niestety robi kolejna gafę polityczna po uprzednim nie wpuszczeniu przedstawiciela Z,Zaw. do Senatu przy procedowaniu Ustawy 67 . Gen. Ścibor Rylski otrzymał na swoje zapytanie właściwą odpowiedź w GPC… Czytaj więcej »