Płaczą Niemcy, płacze Francja, tak się kończy tolerancja

Transparent tarnobrzeskich kibiców podczas sobotniego meczu stanowił komentarz do wydarzeń paryskich i ostrzeżenie dla decydentów w naszym kraju. Fot. Bogdan Myśliwiec
Transparent tarnobrzeskich kibiców podczas sobotniego meczu stanowił komentarz do wydarzeń paryskich i ostrzeżenie dla decydentów w naszym kraju. Fot. Bogdan Myśliwiec

TARNOBRZEG. Wydarzenia w Paryżu odbiły się echem wśród podkarpackich kibiców.

Podczas sobotniego meczu KS Siarka z Polonią Bytom, na stadionie przy al. Niepodległości pojawił się transparent, z którego wymową można się zgadzać lub nie, ale na pewno daje do myślenia.

Tarnobrzescy kibice KS Siarka już kilka tygodni temu wzięli udział w antyimigracyjnej manifestacji, która przeszła ulicami miasta.

– Problem, który nas tutaj zgromadził, to jest kwestia imigrantów – mówił wówczas jeden z organizatorów marszu. – O ile dotychczas problem ten odczuwali przede wszystkim mieszkańcy Europy Zachodniej, o tyle od kilku tygodni zaczęliśmy go odczuwać także w Polsce. Skala imigracji jest tak duża, że wydaje się, że problem z nią związany nie wynika sam z siebie, ale ktoś, albo coś nad tym problemem trzyma pieczę i pozwala się mu rozwijać. Pytanie tylko kto, komu zależy, aby taka sytuacja powstała w Europie.

– My jesteśmy świadomi, czym grozi imigracja i jakie może mieć konsekwencje dla Polski, nie wiemy tego oczywiście z mediów mainstreamowych, które twierdzą, że problemu nie ma. W nich możemy zobaczyć kobiety z dziećmi, których nazywają uchodźcami, natomiast my jesteśmy świadomi tego, że to zupełnie inaczej wygląda. Do Europy przybywają przede wszystkim mężczyźni w wieku od 20 do 40 lat i stanowią oni od 70 do 90 procent wszystkich imigrantów. Mainstreamowe media i ich dziennikarze z obłudnymi gębami pokazują nam ściemę. My szukamy prawdziwych informacji i znajdujemy je w Internecie. Tam można się dowiedzieć, że łodziami do Europy płyną przede wszystkim młodzi muzułmanie, którzy w trakcie podróży topili osoby, które przyznawały się do wiary chrześcijańskiej. Wielu z nas było zagranicą i widzieli problem imigrantów na własne oczy.

W sobotę, po wydarzeniach w Paryżu kibice Siarki wywiesili podczas meczu swojej drużyny olbrzymi transparent, który był najkrótszym komentarzem tego, co wydarzyło się w stolicy Francji zaledwie kilkanaście godzin wcześniej.

mrok

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Karl Krematorzysta
Karl Krematorzysta
2 lat temu

Poprawność polityczna jest ważna….Za głupotę się płaci i maluje kredkami….