POD NASZYM PATRONATEM: Skorzystaj z darmowych porad prawnych

Fot. Materiały prasowe

KROSNO. W poniedziałek, 14 maja, od godziny 9 do 17 mieszkańcy Krosna będą mogli skorzystać z darmowych porad prawnych w ramach akcji organizowanej przez Insignia Kancelarie Prawne pt. “Profesjonalnie i darmowo”.

W siedzibie Kancelarii przy ulicy Piłsudskiego 8 na wszystkich chętnych będą czekać prawnicy i radcy prawni z Krosna, Nowego Sącza, Tarnowa i Rzeszowa. Patronat medialny nad imprezą objął między innymi dziennik  Super Nowości.

– Pomożemy Państwu w różnych sprawach dotyczących szeroko pojętego zakresu prawa, czy funduszy unijnych. W grę wchodzi także doradztwo podatkowe oraz porady związane z księgowością – informuje Marta Grodecka, business development manager z Insignia Kancelarie Prawne.  Uwaga! Osoby, które 14 maja nie zdołają uzyskać porady, zostaną zapisane na późniejsze, ustalone wspólnie terminy, w których również za darmo skorzystają z prawniczej wiedzy. Istnieje także możliwość zapisania się w dniu akcji na późniejszą godzinę, aby uniknąć długiego oczekiwania na poradę. Honorowy patronat nad akcją objął Prezydent Krosna wraz z Urzędem Miasta.

wz

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments