Podkarpacka Akademia Liderek

Podkarpacka Akademia Liderek, to projekt realizowany przez stowarzyszenie Kobiety w Centrum – Oddział Podkarpacki dla kobiet z naszego województwa. To dwa dni warsztatów, szkoleń i podnoszenia kompetencji z najlepszymi trenerami w Polsce.

II edycja Akademii odbędzie się w Rzeszowie w dniach 1-2 kwietnia 2023 r., inauguracja w Urban Lab Rzeszów – Centrum Innowacji Miejskich. W październiku ubiegłego roku I edycja tego wydarzenia miała miejsce w Przemyślu na Zamku Kazimierzowskim i została bardzo dobrze przyjęta przez uczestniczki.

Celem Akademii jest integrowanie środowisk kobiecych, umożliwienie wymiany doświadczeń, podnoszenie kwalifikacji, rozwijanie kompetencji liderskich, wyrównywanie szans oraz promowanie profilaktyki zdrowotnej oraz inicjatyw proekologicznych.

– Podczas Akademii tematami przewodnimi będą między innymi przedsiębiorczość, polityka i działalność społeczna. Nasze wydarzenie, to również okazja do rozmów, spotkań, a w szczególności do rozwijania swoich kompetencji liderskich i aktywności w życiu publicznym – mówi Monika Skowrońska-Ziomek prezeska Oddziału Podkarpackiego Stowarzyszenia „Kobiety w Centrum” i dodaje – Pierwszego dnia organizujemy specjalny panel „Siła Kobiet Podkarpacia”, do udziału w nim zaprosiłyśmy przedstawicielki lokalnych biznesów, kobiety które odważyły się wziąć sprawy w swoje ręce i realizować marzenia. To na pewno będzie bardzo motywujące i doda skrzydeł uczestniczkom Akademii.   

Ilość miejsc na Podkarpacką Akademię Liderek jest ograniczona, a termin zgłoszeń  upływa 15 marca 2023 r. Aby wziąć udział w Akademii należy:

Wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj: https://forms.gle/UdgSupB3SxiK4DYY

Przesłać wymagane dokumenty na adres biuro@kobietywcentrum.org.pl.

Po weryfikacji dokumentów zostanie przesłane zaproszenie na rozmowy kwalifikacyjne (on-line).

– Jeśli jesteś aktywną, zaangażowaną w życie społeczne i gotową do spełniania swoich marzeń kobietą, czekamy właśnie na Ciebie! Dołącz do Akademii Liderek Kobiet w Centrum! – zachęca  Barbara Traciak, przedstawicielka Zarządu Oddziału Podkarpackiego Stowarzyszenia „Kobiety w Centrum”. 

Stowarzyszenie „Kobiety w Centrum” jest organizacją ogólnopolską, a swoją działalność kieruje na  kobiety i wzmacnianie ich potencjału w różnych dziedzinach życia czy działalności. 

Dodatkowe informacje dotyczące zgłoszenia na Akademię:

RODO

Regulamin rekrutacji

Regulamin uczestnictwa

Oświadczenie covidowe

Terminy rekrutacji

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments