Potrenuj z Bayernem Monachium

Czworo młodych piłkarzy ma szansę na niezwykłą przygodą, jaką bez wątpienia będzie wyjazd do Monachium. Fot. Organizator

PIŁKA NOŻNA. Trwa nabór na młodzieżowy obóz piłkarski Allianz Junior Football Camp, w którym mogą wziąć udział młodzi sympatycy futbolu w wieku 14-16 lat.

Jeszcze nie opadły emocje po sobotnim finale Ligi Mistrzów, w którym Bayern Monachium zdobył tytuł mistrza Europy, a już niedługo czworo młodych piłkarzy z Polski pojedzie do Monachium, by trenować pod okiem gwiazd futbolu, które w ostatnią sobotę na Wembley sięgnęły po mistrzowski laur.

Trwa nabór na młodzieżowy obóz piłkarski Allianz Junior Football Camp, w którym mogą wziąć udział młodzi sympatycy futbolu w wieku 14-16 lat. Uczestnicy obozu będą w sierpniu trenować pod okiem profesjonalistów z Bayernu Monachium na jednym z najnowocześniejszych stadionów świata – Allianz Arenie. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 7 czerwca.

Allianz Junior Football Camp jest organizowany w Polsce po raz czwarty.

W poprzednich latach do Monachium pojechało już kilkunastu nastolatków z Polski, którzy w ramach obozu uczestniczyli w treningach w Bayernie Monachium, spotkali się z największymi gwiazdami bawarskiego klubu i zobaczyli ich mecz na żywo na Allianz Arenie. Jak przyznali młodzi piłkarze, udział w akcji był dla nich świetnym doświadczeniem piłkarskim i niezapomnianą przygodą.

Jak zgłosić się do projektu?
W Allianz Junior Football Camp mogą wziąć udział dziewczęta i chłopcy, interesujący się piłką nożną w wieku od 14 do 16 lat. Aby zgłosić się do projektu, wystarczy wypełnić i wysłać internetowy formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: http://football-for-life.com/junior-football-camp/poland.aspx.
Zgłoszenia przyjmowane są do 7 czerwca.

Allianz Junior Football Camp 2013 organizowany jest w Polsce po raz czwarty. W poprzednich edycjach projekt cieszył się dużym zainteresowaniem młodych piłkarzy, dla których możliwość wyjazdu do akademii piłkarskiej Bayernu Monachium była spełnieniem piłkarskich marzeń. Spotkanie oko w oko z bohaterem finału LM Arjenem Robbenem czy świetnie interweniującym bramkarzem Manuelem Neuerem to tylko jedna z licznych atrakcji, jakie czekają na czwórkę uczestników z Polski.

mj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments