Potrzebna dalsza modernizacja stadionu

- Głosujemy całymi rodzinami mama, tata, dzieci, babcie, dziadziowie, ciocie i wujkowie również poprzez karty papierowe. Jeden duży krok już zrobiliśmy, ale żeby obiekt był kompletny potrzebujemy zrobić jeszcze ten drugi. Nie odkładajmy tego na następne lata tylko idźmy za ciosem. To musi się udać, zarówno my jak i nasi podopieczni wierzymy w to głęboko - zachęca prezes Rejus. Fot. Archiwum
– Głosujemy całymi rodzinami mama, tata, dzieci, babcie, dziadziowie, ciocie i wujkowie również poprzez karty papierowe. Jeden duży krok już zrobiliśmy, ale żeby obiekt był kompletny potrzebujemy zrobić jeszcze ten drugi. Nie odkładajmy tego na następne lata tylko idźmy za ciosem. To musi się udać, zarówno my jak i nasi podopieczni wierzymy w to głęboko – zachęca prezes Rejus. Fot. Archiwum

RZESZÓW. Rozpoczęło się głosowanie za rozbudową kompleksu sportowego na Słocinie.

Od poniedziałku, 23 kwietnia, do wtorku, 22 maja, można oddać swój głos w kolejnym konkursie Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2019 (RBO). Mieszkańcy Słociny mobilizują siły.

– W edycji 2018, do której zgłosiliśmy projekt „Modernizacji i rozbudowy obiektu sportowego na Osiedlu Słocina Etap I”, dzięki wsparciu wielu grup sympatyków Klubu i Dziecięcej Akademii Futbolu projekt nasz wygrał uzyskując 2780 głosów i wyprzedził o ponad 1000 głosów drugi (1775), zdobywając kwotę 985 tyś. zł – mówi Leszek Rejus, prezes Klubu Sportowego „Junak” i Akademii DAF, który od 2010 roku krzewi kulturę fizyczną wśród dzieci, młodzieży, a nawet dorosłych.

Wartościowa inicjatywa
Z boiska korzystają mieszkańcy nie tylko Słociny, ale przyjeżdżają tutaj mieszkańcy całego Rzeszowa. – Boisko jest usytuowane w pięknej i malowniczej okolicy na dwuhektarowej działce, a projekt jest bardzo atrakcyjny. Za rok będzie tu naprawdę fajne miejsce dla mieszkańców do uprawiania sportu, dlatego warto w nie inwestować – dodaje Leszek Rejus. Jeśli masz problemy techniczne, poszukaj pomocy u specjalistów, którzy są w kontakcie przez całą dobę. Kliknij przycisk Czat online znajdujący się po prawej stronie ekranu, wprowadź dane autoryzacyjne i opisz problem. Operator odpowie w ciągu 1-5 minut. kasyna Slottica Podczas akcji specjalnych promocji początkujący otrzymują bonus bez depozytu. Wysokość wynagrodzenia zależy od warunków wydarzenia obowiązujących w momencie rejestracji użytkownika.

Duża konkurencja
Jednak modernizacja obiektu to koszt zdecydowanie większy, dlatego przygotowano kolejny projekt, który jest kontynuacją poprzedniego „Etap II modernizacji i rozbudowy obiektu sportowego przy ul. St. Gliwy na Osiedlu Słocina” na kwotę 1 mln zł. – Konkurencja jest bardzo duża, dlatego też w imieniu naszych dzieci, wszystkich sympatyków Klubu prosimy o oddawanie głosów na nasz projekt, który został zakwalifikowany do konkursu pod numerem 10 w I kategorii zadań na stronie http://bo.erzeszow.pl.

Wizualizacja Klubu Sportowego „Junak” – Jeśli się uda wygrać projekt, to chcemy oświetlić stadion, zrobić mniejsze boisko ze sztuczną nawierzchnią, postawić budynki kontenerowe, w których będą szatnie, będzie można wziąć prysznic. Jest też przewidziany plac zabaw i trybuny dla widzów – mówi Leszek Rejus.

Powstaje nowy obiekt Powstaje nowy obiekt (2)

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments