Powraca „Rzeszów Carpathia Festival”

Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. 21 – 22 sierpnia w Rzeszowie odbędzie się XVII edycja „Rzeszów Carpathia Festival”, czyli Międzynarodowego Festiwalu Piosenki 2021, który na stałe wpisany jest w kalendarz imprez kulturalnych Rzeszowa i Podkarpacia. Celem imprezy jest promocja uzdolnionych młodych artystów oraz prezentacja różnorodnej kultury muzycznej Europy i świata.
W tym roku do udziału w festiwalu napłynęła rekordowa liczba zgłoszeń. Finaliści powalczą o nagrodę Grand Prix w wysokości 15 tys. zł, pamiątkową statuetkę i zaproszenie do udziału w przyszłorocznej edycji Festiwalu. 21 sierpnia festiwal zainauguruje krótki koncert w wykonaniu Artystów Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie – laureatów festiwalu w kraju i za granicą oraz programów telewizyjnych. Następnie odbędą się Przesłuchania Konkursowe zakwalifikowanych uczestników z towarzyszeniem Orkiestry Festiwalowej oraz obrady jury. 22 sierpnia zaplanowano Koncert Laureatów festiwalu, ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród laureatom.
Na koniec przyjdzie czas na koncert pt. „Czas nas uczy pogody”. Przybyli goście wsłuchają się w kultowe przeboje, których słowa śpiewały i wciąż śpiewają tysiące osób zgromadzonych na koncertach. Wśród nich usłyszymy m.in. piosenkę „Łatwopalni”, „Nie budźcie marzeń ze snu”, „Przemija uroda w nas” oraz „Niebo to my”. Gościem honorowym wydarzenia będzie Jacek Cygan. Gwiazdy festiwalu: Kasia Moś, Ralph Kamiński, Michał Rudaś, Bartosz Listwan.

kl

5 46 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Oko
Oko
3 dni temu

Skowytu ciag dalszy

sentimz
8 dni temu

Want and effortless approach to do Emini S&P trading? Google Emini S&P Trading Secret to learn more.

zaczernie ks
zaczernie ks
10 dni temu

a mafia vatowska z Zaczernia dalej na wolności baluje

baswind
10 dni temu

Want an easy way to earn money? Do a search for „Emini S&P Trading Secret.