Redakcja

Super Nowości

ul.Podwisłocze 46

35-309 Rzeszów
skr. Poczt. 404

Sekretariat

tel. 17 747 08 80, 17 747 08 70, fax 17 747 08 34

e-mail: sekretariat@supernowosci24.pl

Redakcja w Rzeszowie
Redaktor-naczelny-Tomasz_Gornicki

Tomasz Górnicki,
redaktor naczelny

tel. 17 852 55 55
tomasz.gornicki@supernowosci24.pl

Sekretarz redakcji
Beata Sander,
sekretarz redakcji
tel. 17 747 08 36
bsander@supernowosci24.pl
Wydawcy
Mariusz Włoch,
redaktor prowadzący
tel. 17 747 08 04
mwloch@supernowosci24.pl
Marcin Jeżowski,
redaktor prowadzący
tel. 17 747 08 27
mj81@interia.pl
Dział informacji
Mariusz Włoch,
szef działu informacji
tel. 17 747 08 04
mwloch@supernowosci24.pl
Anna Moraniec,
dziennikarz
tel. 17 747 08 44
amoraniec@supernowosci24.pl
Grzegorz Król,
dziennikarz
tel. 17 747 08 46
gkrol@supernowosci24.pl
Kinga Siewierska,
dziennikarz
tel. 17 747 08 38
ksiewierska@supernowosci24.pl
Sanok
Martyna Sokołowska,
dziennikarz
tel. 510 857 750
sokolowska.supernowosci@gmail.com
Przemyśl
Monika Kamińska,
dziennikarz
tel. 667 368 292
monika.kaminska1972@gmail.com
Tarnobrzeg
Małgorzata Rokoszewska,
dziennikarz
tel. 608 518 374
rokoszewska@gmail.com
Dębica, Mielec, Kolbuszowa
Paweł Galek,
dziennikarz
tel. 889 438 181
pgalek@o2.pl
Dział publicystyki
Beata Sander,
szef działu publicystyki
tel. 17 747 08 36
bsander@supernowosci24.pl
Aneta Jamroży,
dziennikarz
tel. 17 747 08 51
ajamrozy@supernowosci24.pl
Dział konsumencki
Dział sportowy
Marcin Jeżowski,
szef działu sportowego
tel. 17 747 08 27
mj81@interia.pl
  Rafał Myśliwiec,
dziennikarz
tel. 17 747 09 29
rmysliw@supernowosci24.pl
  Łukasz Szczepanik,
dziennikarz
tel. 17 747 09 29
lszczepanik@supernowosci24.pl
Dział foto
Wit Hadło,
fotoreporter
tel. 17 747 08 45
wit.foto@wp.pl
Bogdan Myśliwiec,
fotoreporter
bobmys@wp.pl
Dział online
 

Patrycja Chmiel,

tel. 17 747 08 02
pchmiel@supernowosci24.pl

Dział graficzny i skład komputerowy
  Alicja Pasternak
szefowa działu graficznego
apasternak@supernowosci24.pl
tel. 17 747 08 32
  Aneta Miśta
grafik komputerowy, redaktor techniczny
amista@supernowosci24.pl
  Łukasz Woźniak
grafik komputerowy, redaktor techniczny
lwozniak@supernowosci24.pl
  Radosław Pasternak
grafik komputerowy, redaktor techniczny
rpasternak@supernowosci24.pl
  Justyna Bogusz
grafik komputerowy, redaktor techniczny
jbogusz@supernowosci24.pl
  Waldemar Florczak
grafik komputerowy
wflorczak@supernowosci24.pl
Korekta
  Małgorzata Chabaj
szefowa korekty
mchabaj@supernowosci24.pl
tel. 17 8525555 wew. 824
  Lidia Dyło

korektorka

  Maria Zawilińska

korektorka

  Maria Mokrzewska

korektorka