Rozpoczęły się zajęcia w ramach Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego

WSIiZRZESZÓW. WSIiZ rozpoczęła zajęcia w ramach Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. Dobra wiadomość dla rodziców i uczniów – są jeszcze wolne miejsca dla chętnych na bezpłatne warsztaty i wykłady w EUD, które w poprzednich edycjach cieszyły się ogromnym zainteresowaniem dzieci i rodziców.

– 17 października odbyła się inauguracja roku akademickiego Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego organizowanego przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Studenci uroczyście złożyli ślubowanie i otrzymali indeksy – informuje Urszula Pasieczna, rzecznik prasowy WSIiZ.

Jest już to III edycja EUD, w której dzieci z klas 5 i 6 szkoły podstawowej podczas wykładów i warsztatów poznają tajniki marketingu w Internecie, roli banku w gospodarce oraz sztuki przekonywania i podstaw konstruktywnej komunikacji.

Zajęcia odbywają się w czwartki od godziny 17:30 do 19. Równolegle z zajęciami dla dzieci prowadzone są zajęcia dla rodziców i opiekunów z tematyki wychowanie do sukcesu, doskonalenie współpracy w rodzinie  czy rodzic – nauczyciel – partnerzy procesu edukacji.

Uczestnictwo w EUD jest bezpłatne. Patronem honorowym jest Ministerstwo Edukacji Narodowej, a partnerem strategicznym Narodowy Bank Polski.

Po każdej edycji studenci podchodzą do testu z wiedzy, którą zdobyli podczas zajęć, najlepsi studenci otrzymują cenne nagrody.

– Są jeszcze wolne miejsca. Zachęcamy do wypełnienia formularze zgłoszeniowego na stronie www.uniwersytet-dzieciecy.pl i dołączenia do grupy studentów – mówi Pasieczna.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments