Rusza stacjonarna sprzedaż karnetów

Fot. Materiały prasowe

W środę (24.11.) o godz. 10. w siedzibie klubu Wilków Krosno (stadion przy ul. Legionów 1) rusza stacjonarna sprzedaż karnetów na sezon 2022. Będzie ona prowadzona w dniach 24-26.11. i 29-30.11. w godz. 10 – 17 oraz 27.11. (sobota) w godz. 10 – 15.

To będzie wyjątkowy sezon dla krośnieńskiego żużla. Cellfast Wilki Krosno dysponują bardzo mocną kadrą, która chce w 2022 r. pokrzyżować szyki faworytom i włączyć się do walki o czołowe miejsce w eWinner 1. Ligi. Jednocześnie, w okresie zimowym, na stadionie ma ruszyć budowa długo wyczekiwanej trybuny wokół pierwszego wirażu. W związku z powyższą zbliżającą się modernizacją obiektu liczba miejsc na stadionie z których będzie można oglądać zawody w 2022 r. będzie bardzo ograniczona. Komfort zapewni posiadanie karnetu numerowanego na trybunę krytą lub trybunę odkrytą. Przy zakupie karnetu i okazaniu Krośnieńskiej Karty Mieszkańca kupujący otrzyma wilczy kalendarz gratis. Do końca listopada br. pierwszeństwo w zakupie karnetów numerowanych na Trybunę Krytą i Trybunę Odkrytą będą mieć posiadacze takich karnetów w sezonie 2021. Przy zakupie karnetów istnieje możliwość zapłaty zarówno gotówką jak i kartą. Osoby zakupujące karnety numerowane muszą okazać karnet na to samo miejsce z sezonu 2021. Od 1 grudnia br. niewykupione miejsca numerowane z sezonu 2021 (jeśli takowe pozostaną) trafią do puli ogólnej i będą dostępne dla każdej chętnej osoby. 

CENY KARNETÓW

Numerowane: 350 zł (Sektor A i B – trybuna kryta), 300 zł (Sektor C i D – trybuna odkryta), 270 zł (sektor E, F, G – trybuna odkryta).

Nienumerowane: 220 zł – normalny (krzesełka lub miejsca stojące wokół II wirażu), 160 zł – ulgowy (krzesełka lub miejsca stojące wokół II wirażu – karnet przysługuje uczniom, studentom do 25. roku życia oraz emerytom i rencistom na podstawie ważnej legitymacji), 110 zł – junior (krzesełka lub miejsca stojące wokół II wirażu – karnet dla osób od 7. do 15. roku życia). Dzieci do lat 6. (rocznikowo) – wstęp bezpłatny pod warunkiem zajęcia miejsca stojącego lub na kolanach opiekuna.

Auto: 170 zł (wjazd autem osobowym na stadion na wszystkie imprezy żużlowe w 2022 r. w tym mecze rundy zasadniczej i finałowej). Sprzedaż ruszy w marcu 2022 r.

mj

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments