Rzeczy zaginionego sanoczanina znalezione nad Soliną

Zaginiony Mariusz Klimkowski. Fot. Facebook.com

34-letni Mariusz Klimkowski z Sanoka 7 października wyszedł z domu i do dzisiaj nie wrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Poszukiwania młodego mężczyzny trwają od kilku dni, najnowszy trop prowadzi do Soliny.

W niedzielę Grupa Ratowniczo -Poszukiwawcza Legion Gerarda otrzymała informację o odnalezieniu przez turystę na Solinie, od strony Polańczyka przy górnym parkingu, roweru oraz rzeczy osobistych wraz z telefonem komórkowym poszukiwanego mieszkańca Sanoka 34-letniego Mariusza Klimkowskiego. – Nasi ratownicy niezwłocznie udali się we wskazane miejsce w celu szczegółowego przeszukania terenu, w którym zostały znalezione rzeczy. Dodatkowo sprawdzone zostały tereny przy zaporze w Solinie oraz cmentarze w miejscowości Terka i w Bukowcu. Działania prowadziliśmy w godzinach od około od 20 do 3 rano. Niestety, w sprawdzonych lokalizacjach nie udało odnaleźć się poszukiwanej osoby – poinformowała Grupa Ratowniczo-Poszukiwawcza Legion Gerarda.
W sprawie, jak informują ratownicy, pojawiły się nowe wątki, nad którymi Legion Gerarda aktualnie pracuje. – Do sprawy będziemy wracać – zapewnili.
Jak informuje brat zaginionego, 34-latek wyszedł z domu w czwartek, 7 października, między 12.30 a 15 na przejażdżkę rowerową i do tej pory nie wrócił, ani nie kontaktował się z rodziną. – Dotychczas nigdy nie było takiej sytuacji – relacjonuje na Facebooku Krzysztof Klimkowski, brat zaginionego Mariusza. Wg niego, 34-latek nie utrzymywał z nikim kontaktu, nie miał dziewczyny. Czas spędzał w domu lub na rowerze.
Mariusz Klimkowski ma około 165 cm wzrostu, krótko ścięte blond włosy. Kiedy opuścił miejsce zamieszkania nie miał przy sobie dokumentów, jedynie telefon, ale jak relacjonuje brat, podczas próby kontaktu włącza się poczta głosowa. Zaginiony może przebywać w Sanoku lub w okolicach miasta. Sprawą zajmuje się policja. Osoby, które widziały mężczyznę proszone są o kontakt z sanocką komendą policji pod numerem telefonu 47 82 96 310, 11.

Martyna Sokołowska

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments