Sprostowanie – Gdzie są słynne „SEKSTAŚMY”? Co wiedział Wojciech J. i dlaczego musi milczeć

Odnosząc się do informacji zawartych w tekście Gdzie są słynne „SEKSTAŚMY”? Co wiedział Wojciech J. i dlaczego musi milczeć opublikowanym dn. 15 lipca 2021 r. na łamach portalu supernowosci24.pl pragniemy wyjaśnić, iż zawierał on informacje nieścisłe, bezpodstawnie dodające wiarygodności zarzutom stawianym Markowi Kuchcińskiemu przez Wojciecha J. Tym samym wyjaśniamy, iż:

1. informacje o rzekomych materiałach mających kompromitować Marka Kuchcińskiego rozpowszechniane są wyłącznie przez Wojciecha J., który od ponad dwóch lat nie przedstawił dowodów na ich istnienie, a jego twierdzenia nie zostały potwierdzone przez żadną osobę trzecią;
2. cytowana teza Pawła Wojtunika jakoby postawienie przez Prokuraturę Wojciechowi J. zarzutu ujawnienia informacji tajnej stanowić miało potwierdzenie prawdziwość głoszonych przez niego zarzutów nie stanowi opinii redakcji, a sam Wojciech J. w swoich wystąpieniach stawiał szereg innych zarzutów dotyczących m.in. funkcjonowanie CBA, opartych o okoliczności mogące być objęte tajemnicą;
3. służba Wojciecha J. w CBA została zakończona z uwagi na zatajenie przez niego leczenia psychiatrycznego, które uniemożliwiało posiadanie przez niego dostępu do informacji niejawnych.

5 20 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
LBO TEAM
LBO TEAM
7 dni temu

Rasizm, homofobia i podszywanie się pod innych?
„Pompo je idiota”! UMYSŁOWA MIERNOTA!!!
Ale Ci ten Makumba doj.bał! Szkoda tylko, że to nie ja!
Tylko widły w ręce nieuku i wyrzucać gnój z chlewu!!! Ty jesteś prostak, cham bez honoru i zero absolutne (0K=-273,15°C) jakich tu wielu na tym forum!
https://supernowosci24.pl/przemysl-mogl-stracic-10-mln-euro/#comment-169011

https://supernowosci24.pl/film-o-prezesie-pis-nie-powstanie-bo-ten-naprawde-sie-zbuntowal/#comment-169620
Ale cię je..e jak pies sukę pod płotem późną zimą, a wczesną wiosną!

Last edited 7 dni temu by LBO TEAM
LBO TEAM
LBO TEAM
7 dni temu

Zbieramy datki na głodnych murzynów w Afryce,jak się murzyn się naje to idzie robić następnych głodnych murzynów.Nr konta na stronie murzynypedaliuchy.eu.LBO TEAM kocha czarne pały.

Ryszard
Ryszard
7 dni temu

Zapytajcie kumatych w Przemyślu co sądzą o upodobaniach ogrodnika.

Rysiek coupeFiat
Rysiek coupeFiat
7 dni temu
Reply to  Ryszard

Podobno młode

marek
marek
7 dni temu

Gdzie są taśmy z tamtych lat,gdzie te taśmy.!!!!Była chyba taka piosenka jeszcze w PRL.Zapewne jak są to u tej spółki która nagrywała spotkania nie tylko w agencji Olimp czy Imperium ale tez w pokojach hotelowych.Organizowano zjazdy spotakania równiez dla lekarzy aby miec na nich ,,haki,..

prawda sama się obroni
prawda sama się obroni
7 dni temu
Reply to  marek

Taśmy są tylko na UKRAINIE i pewno prędzej czy później ujrzą światło dzienne. Wtedy dowiemy się jak powiesił się na leżąco w łóżku KOSTECKI i wiele więcej spraw między innym dlaczego dostali wyrok w zawieszeniu UKRAINCY którzy prowadzili ten BURDEL.

Karl Krematorzysta
Karl Krematorzysta
8 dni temu

Taaa jak się ,, miłośnik lotów” zabawiał w pewnym przybytku….

wiesiek
6 dni temu

ponoć znajomi zwracali się do niego per „członek” ?

Rysiek coupeFiat
Rysiek coupeFiat
8 dni temu

Pi…e, a Vega mozy ma…

ROMAN
ROMAN
8 dni temu

Normalny kociokwik –
Wszystko utajnione ten coś powiedział co wiedział albo powiedział to co nie wiedział i tak to kręcą w Wiśle wodę patykiem a ciemny lód to kupuje i słucha jak bajki na dobranoc: O!

powoli wszystko zobaczymy tylko trzeba czasu
powoli wszystko zobaczymy tylko trzeba czasu
7 dni temu
Reply to  ROMAN

Wszyscy co uprawiają seks z małolatami, sprawy są utajniane ale wiecie dlaczego bo zwykłych ludzi tam niema tylko wszyscy pochodzą albo z władzy albo od czarnych. Widzieliście kiedy żeby złodziej zamknął złodzieja bo ja nie.

ROMAN
ROMAN
7 dni temu

No ja też nie widziałem ani nie czytałem bo w myśl maksymy :
Kruk krukowi oka nie wykole – sprawdza się cały czas od 1945 ; O!

wyborca
wyborca
6 dni temu
Reply to  ROMAN

Masz rację ale przyjdzie czas że przestaną rządzić i ochrona się skończy ale za to szeroko otworzą się wrota więzień bo tam ich miejsce. Będzie to przestroga dla następców i o takie prawo trzeba walczyć i takich ludzi wybierać do sejmu co nie będą zapominać skąd przyszli.

marek
marek
8 dni temu

Jeśli nawet facet były agent leczył się psychiatrycznie i nie ujawnił procesu leczenia to znaczy że można tam też bezkarnie oszukiwać przełożonych. Mimo to chyba facet był zdolny, bo mimo leczenia jednak ma tytuł doctora.Chyba że jak w PRL teraz też tytuł doctora można załatwić po układach politycznych albo służbowych.W PRL też nie jeden ,,aparatczyk,, pytał ,,sekretarzu kochany powiedz mi na na który to ja już jestem roku tej naszej szkoły,uczelni,..Całkiem logicznie niby się agent wypowiadał przed komisja sejmową (nagranie chyba nadal dostepne na YouTube). Zastanawiające jest tylko to,że jak agent powołany do zadań specjalnych składał przełożnym raport i dyski… Czytaj więcej »

jakie jest to ułomne
jakie jest to ułomne
7 dni temu
Reply to  marek

Jak nie można inaczej wytłumaczyć się z porażki to się znajduje haki tak jak tu ze był niepoczytalny, tylko to jest tak ułomne jak ta władza która myśli że ma nas za baranów.