Stop seksualizacji dzieci

Zdjęcie sex boxu opublikowane przez szwajcarski tabloid, gdy sprawę nagłośnili zbulwersowani rodzicie.

Rodzice walczą o konstytucyjne prawo do wychowania dzieci i przeciwstawiają się homolobby, które wywiera nacisk na Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Jeszcze do niedawna dzieci do 12. roku żyły w tak zwanej latencji, czyli uśpieniu jeśli chodzi o sferę seksualną. Obecnie nie tylko nie są chronione przed treściami, których nie rozumieją, ale są permanentnie atakowane przez obrazy, książki i zabawki rodem z sex-shopów i to nie tylko w reklamach i Internecie, ale także szkołach, a nawet w przedszkolach.

Książki o cipkach i siusiakach, zabawki w kształcie penisów i wagin, a także kreskówki niosące za sobą treści rozbudzające seksualność dzieci mogą trafić już wkrótce do wszystkich polskich szkół i przedszkoli. Po co? Teoretycznie po to, aby dzieci edukować, praktycznie jednak po to, by je zdeprawować, bo po co 4-latki mają bawić się zabawkami w kształcie genitaliów, a 11-latki czytać o punkcie G i masturbacji!

Eroedukacja
– Mój znajomy był na wywiadówce, podczas której nauczycielka wychowania seksualnego opowiada, jak prowadzi zajęcia z tego przedmiotu w piątej klasie. Uczniowie mają tam po 11 lat. Posługuje się ona książką „Wielka księga siusiaków”, będącą swoistym seksporadnikiem dla dzieci. Bohater tej książki – siusiak – jest nazywany „przyjacielem”. Dowiadujemy się z niej, co chłopcy mogą robić ze swoim „przyjacielem”. Otóż mogą: grać na bandżo, walić konia, grać w pingla, robić z rączki do rączki, bawić się w jednorękiego bandytę, targać się za fujarę, pieścić swoje klejnoty, marszczyć trąbę, rąbać, czy też trzepać konia, walić stojaka, uprawiać samogwałt, marszczyć freda. Podobne mądrości można znaleźć w „Wielkiej księdze cipek”, którą pani nauczycielka także wykorzystuje w nauczaniu dzieci – przyznaje Dariusz Kowalczyk SJ.

Kamasutra dla dzieci
– Wygląda jak skrzyżowanie “Cosmo” z “Hustlerem”. W wersji dla dzieci oczywiście. Nie wiem, może jestem zbyt konserwatywny, może nie nadaję się na te nowe, wspaniałe czasy. Rozumiem, że dzieci są ciekawe świata, że tę ciekawość należy zaspokajać. Ale to już chyba przesada. To, co znajduje się w tych książkach, nie nadaje się tu nawet do cytowania – mówi 35-latek, któremu pokazaliśmy książkę. – Co będzie następne? Kamasutra dla dzieci?

Powstrzymać deprawację
Czy uczenie 11-latków masturbacji to edukacja, czy pedofilia? Wątpliwości, co do tego, że to deprawacja, która może przynieść nastolatkom więcej krzywdy niż korzyści nie mają uczestnicy spotkania, które w maju odbyło się w Duszpasterstwie Rodzin Diecezji Warszawsko – Praskiej. Ogólnopolski zjazd prawników, wychowawców, dziennikarzy, duszpasterzy, a także rodziców zakończył się podjęciem działań skierowanych w obronie seksualizacji dzieci.

– Wobec szeroko zakrojonej i coraz bardziej zdecydowanie, przez lata skrycie – a teraz już jawnie prowadzonej akcji seksualizacji młodzieży pragniemy powiedzieć „Stop seksualizacji naszych dzieci” – napisali do naszej redakcji uczestnicy spotkania.

Ideologia gender
Przed czym przestrzegają skupieni wokół akcji konserwatyści?

– To deprawacja seksualna według ideologii gender Homolobby organizuje potężne naciski na polskie Ministerstwo Edukacji Narodowej, aby od nowego roku tę absurdalną ideologię wprowadzić do wszystkich polskich szkół i przedszkoli. Wiem, o czym mówię, bo około 10 lat spędziłem na Zachodzie Europy i problemy te studiuję od 8 lat. Jest to potężny atak na godność osoby ludzkiej, w tym zwłaszcza na prawa rodziców do wychowania dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami. To tak, jakby w szkołach Izraela dzieci żydowskie na siłę nawracać na islam za pieniądze Żydów, bo chrześcijaństwo i genderideologia są podobnie przeciwne, jak judaizm i islam – uważa ks. prof. Dariusz Oko.

Seks box dla maluchów
Co oznacza ta ideologia już w przedszkolach, ilustruje przykład Szwajcarii.

– W Bazylei, w której mieszkam, podobna burza miała miejsce 2 lata temu. Władze kantonalne zaproponowały obowiązkową edukację seksualną już dla czterolatków. Spokojni z natury Szwajcarzy, po zapoznaniu się z programem, a szczególnie z materiałami edukacyjnymi, zwarli szeregi. W ciągu zaledwie kilku dni zawiązały się różne inicjatywy, aby pomysł zdusić w zarodku. Rzecz nazwano po imieniu – za całą akcją musi stać lobby pedofilskie, bo przecież żaden normalny rodzic nie wymyśliłby dla swojego czterolatka zabawek rodem z sex-shopu – pisze Polka mieszkająca w Szwajcarii.

A zabawki, które próbowano wprowadzić do szwajcarskich przedszkoli to tzw. „sex box”. Walizka zawierała między innymi dwa pluszaki: penisa w stanie wzwodu i rozchyloną waginę. Idealny pakiet dla maluchów.

Rodzice w obronie dzieci
O tym, jak wielkie zaangażowanie w walce o prawo do decydowania o własnych dzieciach mają polskie rodziny udowodniła akcja „Ratuj Maluchy i Starsze Dzieci też”. W ciągu zaledwie kilkunastu tygodni do Stowarzyszenia Rzecznik Praw Rodziców napłynęło pół miliona podpisów pod wnioskiem o referendum edukacyjne. 12 czerwca podpisy te trafią do sejmu, a ten zdecyduje o przeprowadzeniu ogólnopolskiego referendum w sprawie m.in. obowiązku szkolnego dzieci 6-letnich oraz powrotu do 8-klasowych podstawówek. W sprawie powstrzymania seksualizacji dzieci, rodzice także wysyłają do minister Szumilas pisma.

Konstytucyjne prawo do wychowania
Protest wzmógł się po tym, gdy do ministerstwa trafił przegląd „Szkoła milczenia” przygotowany przez środowiska LGBTQ – lesbijskie, gejowskie, biseksualne, transpłciowe i queer.

– Uważamy, że autorzy przeglądu żądając wycofania podręcznika do wychowania do życia w rodzinie „Wędrując ku dorosłości” i wprowadzenia obowiązkowej edukacji seksualnej w nauczaniu szkolnym, łamią konstytucyjne prawo rodziców do wychowania swoich dzieci. Jako rodzice mamy nadzieję, że Ministerstwo Edukacji Narodowej nie podda się ideologicznym naciskom Stowarzyszenia Na Rzecz Lesbijek, Gejów, Osób Biseksualnych, Osób Transpłciowych oraz Osób Queer „Pracownia Różnorodności”, ponieważ to my rodzice jako pierwsi będziemy ponosić konsekwencje nieuporządkowanej aktywności seksualnej, która jest wpisana w program przedwczesnej edukacji seksualnej – piszą autorzy protestu, pod którym podpisuje się coraz więcej osób w całym kraju.

Małgorzata Rokoszewska

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Janek
Janek
8 lat temu

Czytajcie portale typu prisonplanet.pl , alexjones.pl , zmianynaziemi.pl i inne. Przeciwstawiajcie się takim decyzjom. NWO czy jak tam zwał wlasnie malymi kroczkami sie realizuje, tylko zorganizowany sprzeciw może temu zapobiec. Czlowiek jest stworzony do wyższych ideałów, typu miłość, zakochanie, urodzenie potomków, seks? jak najbardziej tak, tyle że ma do tego emocjinalnie odpowiednio dorosnąć. Jesli tak mlodą psychę sprowadzi się do czysto fizjologicznego zaspokajania wlasnych popedów – a wpierw skutecznie rozbudzając ten popęd to trzeba się zastanowić jakie to konsekwencje przyniesie w pozniejszym okresie. Myslę że tak naprawdę decyzje o tej edukacji zapadly w nie dokonca jawnych organizacjach. Ludzie ci zdaja… Czytaj więcej »

RYSZO
RYSZO
8 lat temu

PLATFORMA OBYWATELSKA GNOI I PONIŻA NASZ KRAJ! ( bo tam spec tajniacy ruscy i niemieccy działają)

Janek
Janek
8 lat temu

To to jeszcze nic, za pare lat i pedofilia będzie prawnie zalegalizowana, ba bedzie nawet promowana, już dziś jesteśmy u progu nowej mody wszczepianej z zegarmistrzowską precyzją psychomanipulacji ideologicznej, ta nowa moda polega na tym iż bycie homosiem czy bycie lesbijka jest mega trendy.

http://thewordwatcher.blogspot.com.au/2013/01/kolejny-element-niszczenia.html

yalle
yalle
8 lat temu

Zamiast uświadamiać dzieci i chronić przed niechcianymi ciążami i paskudnymi zachowaniami starszych utrzymujcie je nadal w ciemnocie a póżniej płaćcie za to. Matolstwo Pospolite Polskie! Świadomość to podstawa normalnego wejścia w dorosłe życie, a nie” bociany i kapusta”.

MK
MK
8 lat temu
Reply to  yalle

„Uświadomione” dzieci masz w Wielkiej Brytanii i Skandynawii. Zaowocowało to wzrostem ciąży wśród nastolatek. Nawet telewizja „młodzieżowa” nakręciła serial „16 and pregnant”. Żeby było jeszcze żałośniej, nastąpił wzrost zachorowań na kiłę – mimo tego, że dzieciakom rozdaje się prezerwatywy, a w UK pigułki antykoncepcyjne (rozdawane bez wiedzy i zgody rodziców, co oczywiście wywołało oburzenie).

Poczytaj sobie – jeśli znasz angielski na jako takim poziomie (google i 5 sekund szukania).

maniek
maniek
8 lat temu

widać ta „nauczycielka” jakaś z burdelu wzięta, a dyrektor tej szkoły sam pewnie wali stojaka albo ona mu wali, świat poj..ebów

miras
miras
8 lat temu
Reply to  maniek

dokładnie. świat poj.ebów…
A może nie „Wielka księga siusiaków” tylko jeszcze: „księga wielkich siusiaków”???
A pomoce naukowe to wibratory? Czy może filmy z dziecięcym porno?
Świat poj.ebów…

wiola
wiola
8 lat temu
Reply to  maniek

Dokładnie, popieram w 100% wypowiedź manka.