Sukces Sylwii Grzeszczak

Debiutancki album Sylwii Grzeszczak trafił wczoraj do sklepów, a już dzień wcześniej łączna liczba zamówień przedpremierowych przekroczyła 15 tysięcy egzemplarzy. Tym samym, album jeszcze przed wydaniem osiągnął status złotej płyty.

Na krążku znalazły się dwa największe przeboje młodej wokalistki: “Sen o przyszłości” i “Małe rzeczy”. Oba utwory przez długie tygodnie nie opuszczały radiowych list przebojów, zaś teledyski do piosenek biły rekordy popularności w internecie.

Sylwia Grzeszczak to wokalistka, kompozytorka, zawodowa pianistka i autorka tekstów. Szerszej publiczności dała się poznać poprzez współpracę z Liberem i niezwykły duet – połączenie młodzieńczej siły i doświadczenia, pięknego śpiewu i gry na fortepianie z elektryzującym rapem, który kolejny rok z rzędu podbija serca fanów w całej Polsce.

Ich największe hity “Co z nami będzie”, “Nowe szanse” czy “Mijamy się” długo utrzymywały się na szczytach największych polskich rozgłośni radiowych.

W 2009 roku Radio ESKA doceniło ich twórczość podczas gali rozdania nagród, gdzie Sylwia wraz z Liberem odebrali osobne statuetki jako Artystka i Artysta roku, oraz wspólną za Album Roku zatytułowany „Ona i On”.

PAP, bez

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments