Tego jeszcze nie było. ZDJĘCIA

Tegoroczny turniej AKSEL – RESOVIA miał trzy odsłony. Atrakcją porannej były ,,DEBIUCIKI 2012”, czyli specjalny show w wykonaniu przedszkolaków oraz grup początkujących. Naszym zdaniem, dzieci zaprezentowały się naprawdę przepięknie. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Kreacje niczym z telewizyjnego “Tańca z Gwiazdami”, znakomita muzyka i około 600 tancerzy na parkiecie – wszystko w gorącym klimacie, na tle eleganckiej scenografii w barwach narodowych. To była szczególna edycja Turnieju „AKSEL – RESOVIA 2012”.

ZOBACZ ZDJĘCIA

W ciągu jednego dnia rozegrano aż 20 kategorii dla dzieci, młodzieży, dorosłych. Po raz pierwszy w 18-letniej historii szkoły do turnieju stanęły też pary 35 – 44 lata oraz pow. 44 lat w kategorii Senior Hobby.

Każda odsłona miała charakter galowy. Dwie ostatnie uatrakcyjnił występ Grzegorza Cherubińskiego i Agnieszki Cherubińskiej, tegorocznych i ubiegłorocznych mistrzów Polski Boogie Woogie, II wicemistrzów świata.

Choć AKSEL-RESOVIA odbywał się w gorącym klimacie eurogali, tu nie było przegranych. Najlepsi otrzymali nagrody i statuetki, a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy oraz słodkie niespodzianki. – Jestem miło zaskoczona organizacją – nie kryła mama jednego z tancerzy, Katarzyna Ćwięka.

Więcej o AKSEL- RESOVIA 2012 w piątkowym wydaniu Super Nowości . Polecamy!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments