Ulicą Podkarpacką wkrótce pojedziesz normalnie

Cały remont ulicy Podkarpackiej ma zakończyć się wraz z końcem września. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Już w przyszłym miesiącu kierowcy będą mogli bez większych problemów przejechać przez ulicę Podkarpacką.

– Jezdnia powinna być oddana do końca sierpnia – zapewnia Katarzyna Pawlak z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa. – Prace związane z remontem będą prowadzone do końca września, ale już tylko przy budowie ścieżek rowerowych i chodników – dodaje.

Remont ulicy Podkarpackiej trwa od września ubiegłego roku. Ulica została poszerzona do pięciu pasów ruchu, dzięki czemu ma poprawić się jej przepustowość. Dla jadących w stronę ulicy Dąbrowskiego wciąż są dwa pasy ruchu, ale został dodany drugi lewoskręt, dla skręcających w ulicę Batalionów Chłopskich. Dla jadących od ulicy Dąbrowskiego został zrobiony prawoskręt.

en

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Damian
Damian
8 lat temu

Rok prac i większych efektów nie widać. Jedynie na torach kolejowych położony jest asfalt tak że ciężko przyjechać.

Borjan
Borjan
8 lat temu

jak możnatak spierniczyć skrzyzowanie ulicy podkarpackiej z obwodnica .Przeciez teraz piesi czekjający na srodku drogi beda czuc się naprawdę niebezpiecznie .inna sprawą jest brak ścieżek rowerowych które łączyłyby al pows Warszawy z al batalionów chłopskich (dodatkowo wysepki na srodku drogi sa tak wąskie że połowea roweru wystaje na droga …) ….Czy ten kto to projektował miał w głowie siano ??? ?i nie wiedział ,że w Rzeszowie jeździ się też na rowerach

VV
VV
8 lat temu

korki nadal beda i przeraza nieprawdopodobny balagan w wykonywanych pracach remontowych. zastanawia tez przejazd kolejowy. dlaczego nie jest zbudowany z nowoczesnych, amortyzujacych plyt na gumie a po staremu? moze ulica bedzie ladniej wygladac ale w kwestii ruchu nic sie nie zmieni.

darek
darek
8 lat temu

Dawno tam nie byłem , ciekawe czy poszerzyli podkarpacką do łącznika z przemysłową ,jak nie to to super dalej będą się tam tworzyć korki projektantom gratuluję.