W gminie Trzebownisko grasuje zboczeniec

Mieszkańcy Trzebowniska są mocno wystraszeni ostatnimi rewelacjami. Fot. Wit Hadło

TRZEBOWNISKO. Policja poszukuje kierowcy białej skody octavii, który półnagi jeździ po okolicy.

Po okolicznych miejscowościach gminy Trzebownisko jeździ ok. 40-letni mężczyzna, który zagaduje kobiety i się przed nimi obnaża. Poruszający się białą skodą octavią miał zaczepić już dwie wystraszone panie. Policja apeluje o czujność i przekazywanie wszelkich informacji, które mogą pomóc w złapaniu zboczeńca.

– Bezpośrednio do policjantów wpłynął sygnał o podobnym zdarzeniu 29 czerwca. Tam nie było interwencji. Po prostu dostaliśmy sygnał telefoniczny, że coś takiego miało miejsce. Kierowca zapytał o drogę, kobieta zaczęła mu tłumaczyć, po czym zauważyła, że od pasa w dół jest nagi – informuje nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendanta Miejskiego Policji w Rzeszowie . Z ustaleń, które posiada policja, wynika, że chodzi o ok. 40-letniego mężczyznę, który porusza się białą skodą octavią combi na rzeszowskich numerach.

– Rzekomo sytuacja miała się powtórzyć w Jasionce, ok. godz. 15 we wtorek. Tego zgłoszenia nie mamy. Mamy tylko informację z lokalnej gazety. Jakaś pani, która została zaczepiona przez mężczyznę w samochodzie miała się zgłosić do redakcji – mówi rzecznik rzeszowskiej policji. Jak pisze rzeszowska „Gazeta Wyborcza”, 30-letnia pani Agata wracała do domu, gdy podjechał do niej samochód. Kierowca opuścił szybę i zapytał, jak ma gdzieś dojechać. Spokojnie tłumaczyła, gdy spostrzegła, że od pasa w dół jest nagi. Zaczął się masturbować i śmiać. Wystraszona kobieta zaczęła krzyczeć, a mężczyzna odjechał.

Policjanci wiedzą o takich zdarzeniach i zwracają uwagę na podejrzane osoby. – Zostali zadaniowani. Są wakacje, więc nie jest to ukierunkowane na pilnowanie szkół, ponieważ nie pracują – zaznacza nadkom. Adam Szeląg. – Gdyby to się powtarzało, apelujemy, żeby zgłaszać takie sytuacje bezpośrednio na numer alarmowy – im szybciej tym lepiej, ewentualnie kontaktować się w tej sprawie z policjantami w Trzebownisku, którzy ten temat znają i wszelkie informacje mogą się okazać dla nich przydatne – podkreśla. Apeluje również, aby pani, która posiada informacje w tej sprawie, zgłosiła się na komisariat. Funkcjonariusze chętnie porozmawiają.

wk

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lady Gaga
Lady Gaga
1 rok temu

A clebrytki chodzą bez majtek i nikt ich nie ściga. Gdzie tu równouprawnienie, to przecież jawna dyskryminacja.

Rajfur
Rajfur
1 rok temu

„Mówił kapitan Rykow, ja powtarzam pięknie,
Baby h…m nie straszcie, bo się go nie zlęknie.”
h…m pisanym przez h twarde tj. stojącym , a nie przez ch tj. miękkim
Ciekawe czy jakby grasowała baba to chłopy by dzwoniły na Policję ?

Krysia z 5 klatki
Krysia z 5 klatki
1 rok temu

Obnazyl sie przy babce a ona na to ;
Panie co „toto” jest ?
Toz to nawet do chu.a niepodobne !

zenon
zenon
1 rok temu

Niekompletnie ubrany facet siedzący w swoim samochodzie trafia na pierwszą stronę. A tymczasem inny facet, śmiejący się w nos całemu wymiarowi sprawiedliwości poprzez odmowę poddania się karze prawomocnego wyroku, czyli Pan Ryszard Podkulski, otoczony jest parasolem ochronnym i nikt nawet nie odważy się wspomnieć o tym, iż wkrótce wyrok ulegnie przedawnieniu.

Operacyjny
Operacyjny
1 rok temu

możne po prostu klimatyzacji nie ma w skodzie ??

miłosierdzie
miłosierdzie
1 rok temu
Reply to  Operacyjny

Nic by się nie stało gdyby tak przeleciał tego wójta była by największa radość