Czy istnieje jakiś sprawdzony sposób na oszustwo alkomatu? Dowiedz się i poznaj abstrakcyjne metody z internetu!

W jaki sposób oszukać domowy alkomat?

Pewnie nie raz zastanawiałeś się jak oszukać alkomat, podobno istnieją na to skuteczne metody. Niektórzy nazywają ten trick sztuczką opanowaną do perfekcji, bo da się to zrobić. Kiedy podróżujemy autem, ale poprzedniego dnia dobrze bawiliśmy się w towarzystwie z alkoholem, nagle przy kontroli drogowej świeci nam się w głowie żarówka, „a jeśli wykaże”? Ryzyko jest duże, ale jeśli sprawdzałeś swój stan trzeźwości przed wyjazdem i nie wykazał powyżej dopuszczalnej normy, nie powinieneś się martwić. W tym artykule poznasz tricki na domowe alkomaty oraz jak działa alkomat.

 

Zawodowi kierowcy znajdą sposób na wszystko, zaczynając od powszechnych fotoradarów i zakrywaniem tablic po oszukiwanie alkomatu.

Praktykowane najczęściej są miętówki lub gumy, płyny do płukania ust co może okazać się zgubne dla kierowcy, który próbuje oszukać alkomat. Takie płyny do higieny jamy ustnej zawierają w swoim składzie alkohol. Kawa podobno ma dobry wpływ na organizm po zakrapianej imprezie, lecz jej działanie polega tylko na pobudzeniu za sprawą kofeiny, a nie wypłukaniu alkoholu z krwi.

Stosuje się również metodę bardzo wolnego wpuszczania powietrza w alkomat, udawanie dmuchania w alkomat. Jednak jeśli trafisz na policjanta, który zna sztuczki, niestety ten numer nie przejdzie.

Istnieje metoda na oszukanie alkomatów policyjnych oraz domowych, cudowna tabletka. Dostępna w internecie, mająca cudowne działanie zapobiegania przedostawaniu się alkoholu do krwi. Nie ma na to jednak twardych dowodów. Ta metoda zachęca ludzi do spożywania alkoholu i kierowania autem, to skrajnie nieodpowiedzialne, dziś zabawa a jutro tragiczny wypadek dla kierującego lub innego uczestnika wypadku. Zamiast szukać sposobów na oszukiwanie, lepiej nie pić i nie kusić losu.

Ciężko o skuteczne oszustwo.

Jak oszukać alkomat jest na to jeden sposób, nie pić alkoholu. Jednak jest kilka metod na złagodzenie zapachu alkoholu w wydychanym powietrzu.

∙ Cukierki owocowe, miętowe złagodzą ten zapach i mogą wpłynąć na oszukanie alkomatu.

∙ Ocet, doskonale kryje zapach alkoholowy, daje pewność dmuchnięcia w alkomat bez obaw, że alkomat pokaże niedozwoloną zawartość alkoholu.

To tylko dwie skuteczne metody, lecz nie ma na nich stuprocentowej pewności, że nie wykaże jeśli wsiadasz od razu po wypiciu wódki lub butelki wina.

Jaki jest sposób by oszukać alkomat?

Fikcyjne metody na kantowanie alkomatu

Zastanawialiście się kiedyś, jak jest zbudowany alkomat oraz jaki jest proces jego działania? Układ mechanicznej obróbki powietrza odpowiada za wpuszczanie części dmuchanego powietrza, dobrej jakości alkomat zapewni dokładny pomiar w dowolnym miejscu na ziemi – nie tylko na komisariacie. Takie profesjonalne alkomaty znajdziecie w sklepie sprzedającym alkomaty w warszawie oraz w każdym innym autoryzowanym punkcie detalicznym .

Na rynku istnieje wiele alkomatów różnego typu, na każdy z nich znajdzie się metoda, która oszuka alkomat, lecz te najnowocześniejsza są czułe i nie tak łatwo wprowadzić je w błąd. Dlatego nie opłaca się stosować metod popularnych w internecie.

Istnieją metody, które mogą się sprawdzić?

Właściwie alkomaty powinny być skuteczne w stu procentach, czy jest tak zawsze, niestety nie. W tym artykule znajdziesz metody oszukiwania alkomatu znane od lat oraz te najnowocześniejsze, jakim jest „cudowna tabletka”. Żadna z tych metod nie powinna być stosowana i nie sprawi, że nagle otrzeźwiejemy, nawet silny stres spowodowany kontrolą trzeźwości. Pamiętaj, najlepszym rozwiązaniem jest nie pić dzień wcześniej i nie mieć obaw o swój stan lub wybrać alkohole o mniejszym stężeniu alkoholu. Przed każdą podróżą po wcześniejszej imprezie warto sprawdzić swój stan alkomatem.