Walczą z bezkarnością urzędników, sędziów i prokuratorów. W czwartek będą w Rzeszowie

31 maja 2012 roku na Kongres „Niepokonanych” w Warszawie zjechało tysiące ludzi. Teraz, już jako stowarzyszenie, „Niepokonani” ruszyli na spotkania w całej Polsce. Fot. Arkadiusz Rogowski

RZESZÓW. – Chcemy pomóc wszystkim poszkodowanym przez państwo – zaprasza na spotkanie Tadeusz Woch, organizator społeczności „Niepokonanych” w Rzeszowie.

Już w czwartek (16.05) o godz. 16 w Osiedlowym Domu Kultury „Akwarium” przy ul. Pułaskiego 3 odbędzie się spotkanie ruchu „Niepokonani”. Jest ono otwarte dla wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza tych, którzy toczyli lub wciąż toczą nierówną walkę z własnym państwem. Jak zapewnia Tadeusz Woch – koordynator społeczności „Niepokonanych” w Rzeszowie – każdy uczestnik spotkania będzie mógł opowiedzieć swoją historię, jak również dołączyć do członków tego stowarzyszenia.

Przypomnijmy, że „Niepokonani” to ruch łączący ludzi pokrzywdzonych przez organy państwa, które w sposób bezpodstawny doprowadziły do upadku ich firmy, niszcząc im zarazem normalne życie. Rok temu w Sali Kongresowej w Warszawie odbył się ich pierwszy kongres, na który zjechało tysiące ludzi. Był to wyraźny znak, że przypadki urzędniczych nadużyć przedstawiane w programie „Państwo w Państwie”, czy choćby ostatnio w filmie „Układ Zamknięty” (wciąż w kinach), to w Polsce istna plaga.

Kilka miesięcy później „Niepokonani” przekształcili się w stowarzyszenie, dynamicznie rozwijając struktury w całym kraju. Zachęcają do wspólnej działalności wszystkich tych, którym zależy na przywróceniu autentycznej sprawiedliwości w Polsce. Właśnie temu służą lokalne sesje, a także wydawany od początku tego roku „Raptularz” – pierwsze w kraju pismo poszkodowanych przez państwo (jego prenumeratę można zamówić na www.raptularz.net).

Na czwartkowe spotkanie w Rzeszowie przyjadą najważniejsi przedstawiciele Stowarzyszenia, z prezesem Jerzym Książkiewiczem na czele. Głos będzie mógł zabrać każdy z uczestników sesji. Członkowie Zarządu Niepokonanych nie ukrywają, że liczą na pozyskanie nowych członków. – Chętnie spotkamy się również z tymi, którzy chcieliby zorganizować sesję na terenie swojego powiatu. Zapraszamy do współpracy zarówno zwykłych członków, jak też starających się pomóc innym poszkodowanym – zaprasza Tadeusz Woch.

Po więcej informacji odsyłamy na stronę internetową www.niepokonani2012.pl

Arkadiusz Rogowski

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments