Wypadek bwm. 16latek zginął przygnieciony przez auto

Fot. KPP

WOJTKOWA (POW. BIESZCZADZKI). Ok. godz. 2 w nocy w miejscowości Wojtkowa do rowu wpadło bmw, którym jechało 5 chłopaków w wieku od 16 do 25 lat. Najmłodszy z nich, 16-latek, zginął na miejscu przygnieciony przez auto.

Dziś w nocy ok. godz. 2.20 dyżurny jednostki został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na drodze pomiędzy miejscowościami Wojtkówką a Trzciańcem. Z ustaleń policjantów wynikało, że kierujący bmw jadąc w kierunku Przemyśla, na łuku drogi zjechał na lewy pas, a następnie aby wyprowadzić pojazd na właściwy pas drogi odbił w prawo, a następnie wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w przepust. Pojazd odbił się jeszcze od przepustu, w następstwie czego przemieścił się ok. 20 m.

Będący na miejscu policjanci ustalili, że bmw podróżowało pięciu mężczyzn w wieku od 16 do 25 lat, wszyscy są mieszkańcami gm. Ustrzyki Dolne. Najmłodszy z nich poniósł śmierć na miejscu.
Czterej ranni mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala w Ustrzykach Dolnych, gdzie poddano ich badaniu na stan trzeźwości. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu.
Żaden z uczestników zdarzenia nie potrafi podać kto z nich kierował bmw. Jeżeli tylko stan zdrowia rannych mężczyzn pozwoli na przesłuchanie, policjanci będą wyjaśniać który z nich kierował pojazdem.
tc/KPP
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments