Z żoną na ćwiczeniach wojskowych

U boku Kim Dzong Una występuje teraz jego małżonka.

KOREA PÓŁNOCNA. Dyktator ociepla swój wizerunek.

Koreańska telewizja państwowa KRT pokazała zdjęcia przywódcy Kim Dzong Una, który wraz z żoną odwiedził jednostkę wojskową. Uśmiechnięta małżonka po raz kolejny towarzyszyła przywódcy w oficjalnej wizycie.

Na zdjęciach widać, jak Ri Sol Dzun ubrana w białą sukienkę i czarny sweter siedzi obok swojego męża i obserwuje ćwiczących żołnierzy.

Telewizja KRT nie podała jednak, kiedy zostały wykonane zdjęcia, ani gdzie znajduje się odwiedzona jednostka. Jak informuje Reuters, materiał wyemitowany przez telewizję jest trudny do zweryfikowania. Ostatnio w północnokoreańskich mediach często ukazują się materiały, na których Kim Dzong Un w trakcie oficjalnych wizyt pokazuje się ze swoją żoną.

Wcześniej nie było wiadomo, czy Kim Dzong Un jest żonaty. Spekulacje pojawiły się w momencie, kiedy telewizja pokazała go w trakcie koncertu w towarzystwie tajemniczej kobiety. Plotki rozwiała jednak KRT, która wyemitowała materiał w którym poinformowała, że kobieta u boku Kima to jego małżonka.

Badacz Czong Song Dzang z południowokoreańskiego think tanku Sejong Institute twierdzi, że Kim ożenił się w 2009 roku, a rok później wraz z małżonką doczekał się dziecka. Według niego kobieta ma 27 lat i ukończyła studia na Uniwersytecie im. Kim Ir Sena.

Wcześniej spekulowano, że brunetka jest byłą piosenkarką i miała romans z Kim Dzong Unem jeszcze przed objęciem przez niego władzy. Jednak ojciec obecnego dyktatora, Kim Dzong Il, miał nakazać zerwanie związku podczas przygotowań syna do sukcesji.

Źródło: TVN 24/ps

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ROMAN
ROMAN
8 lat temu

typowy temat zastępczy – co mnie obchodzi pani Ri Sol Dzun- i jaką ma sukienkę – za chwilę podadzą co wczoraj zjadła na obiad – typowa propaganda mydląca umysły- a nie mówiąca o istotnych faktach

K.Bimbała
K.Bimbała
8 lat temu
Reply to  ROMAN

Wystarczy POpatrzeć Romanie na źródło art. i nie podniecać się . Ja takie źródła propagandy KIM UNO TUSKA wyłączam – szkoda zdrowia i miejsca w mózgownicy. Ale cóż Matka Madzi ma przesilenie na pozostałych portalach- kombinują wiec co dopadną .