Zaczęły od zwycięstwa

 

Rzeszowskie szczypiornistki wygrały po raz 9. z rzędu i zrobiły pierwszy krok w stronę I ligi. Fot. SPR Handball V LO Rzeszów

SPR HANDBALL V LO 33
START Michałkowice 17
(12-7)

HANDBALL: Stapińska, Margiel – Ginalska, Jamrozik 1, Osękowska 1, Tereszak, Ziajka 4, Harpula 3, Szczęsna 1, Lasek 9, Jolanta Płocica 5, Julia Płocica 3, Wolak 1, Nycz, Puchalska 4, Tomaszewska 1.

SPR Handball V LO Rzeszów nie zwalnia tempa. Nasze szczypiornistki pokonały na swoim terenie drużynę Startu Michałkowice w ramach grupy mistrzowskiej walczącej o awans do I ligi. Gospodynie już od pierwszych minut pokazały, że są mocno zdeterminowane i z zaangażowaniem walczyły o jak najlepszy wynik, sukcesywnie budując przewagę nad rywalkami. Pomimo prowadzenia po pierwszej połowie nasze zawodniczki nie wykorzystały wielu sytuacji bramkowych. Trzeba było poprawić skuteczność w drugiej części gry.
Po przerwie rzeszowianki realizowały ustaloną taktykę, budując coraz wyższą przewagę nad przeciwnikiem. Świetnie funkcjonowała obrona, która utrudniała rywalkom dojście do czystych pozycji rzutowych. W 45. minucie podopieczne Jakuba Bobera prowadziły 24:14, i było jasne, że rzeszowski team nie przegra tego meczu.
Na brawa i pochwałę zasłużyła cała drużyna. Warto wyróżnić świetnie spisującą się w bramce Annę Stapińską oraz doskonałe w rozegraniu: Paulinę Lasek, Jolantę Płocicę i Dominikę Puchalską, a także nieuchwytną skrzydłową Anitę Ziajkę.

GRUPA
MISTRZOWSKA

1. Handball 5 12 142-115
2. Nails Zabrze 4 6 109-98
3. Michałkowice 5 3 106-143

W następnym meczu: Nails – Handball (10-11.04)

lukas

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
akeis
1 rok temu

Easy way to make money is through Emini S&P Trading Secret and it goes beyond expectation.