Zagrają dla chorej Karolinki

Dziewczynka przeszła już dwie chemioterapie w Polsce, ale na tym kończą się możliwości jej leczenia w naszym kraju. Ma szansę wygrać z chorobą dzięki leczeniu za granicą, na które potrzebnych jest 400 tys. zł. Fot. Facebook.com/pomozmykarolince
Dziewczynka przeszła już dwie chemioterapie w Polsce, ale na tym kończą się możliwości jej leczenia w naszym kraju. Ma szansę wygrać z chorobą dzięki leczeniu za granicą, na które potrzebnych jest 400 tys. zł. Fot. Facebook.com/pomozmykarolince

RZESZÓW. 1,5-roczna dziewczynka wymaga leczenia za granicą.

W sobotę, 30 maja, o godz. 18 w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie (ul. Okrzei 7) odbędzie się koncert na rzecz chorej na raka mózgu 1,5-rocznej Karolinki Sanchez-Ślemp. Zagrają zespoły Ratatam i Karczmarze NaNowo.

Dziewczynka przeszła już dwie chemioterapie w Polsce, ale na tym kończą się możliwości jej leczenia w naszym kraju. Ma szansę wygrać z chorobą dzięki leczeniu za granicą, na które jednak potrzebnych jest 400 tys. zł. Bardzo dużą rolę odgrywa też czas, w którym uda się zebrać tę kwotę.

Jak można pomóc?
Karolinkę można wesprzeć kupując Bilet-cegiełkę przed koncertem w WDK, a także poprzez przelew na konto Fundacja Nasze Dzieci, nr konta: 76 1240 1109 1111 0010 1163 7630. Wskazanie: Karolina Sanchez Ślemp.

Więcej informacji na: https://zrzutka.pl/karolinkasanchezslemp oraz na https://www.facebook.com/pomozmykarolince/timeline

Kto zagra?
Zespół Ratatam łączy w swojej muzyce reggae, rock i folk. Powstał w Rzeszowie w 2001 roku. Ma na swoim koncie kilkaset koncertów (m.in. na Przystanku Woodstock) oraz kilka płyt. Obecny skład zespołu to: Barbara Jakubiec (wokal), Paweł Czachur (wokal, gitara), Jerzy Czeluśniak (wokal, gitara basowa), Waldemar Rzeszut (gitary), Seweryn Krzysztoń (perkusja) oraz Grzegorz Nowak (skrzypce).

Z kolei Karczmarze NaNowo grają przede wszystkim utwory wzorowane na muzyce wschodniej: ukraińskiej, rosyjskiej, węgierskiej, macedońskiej, słowackiej i łemkowskiej. Zespół powstał w 2006 roku i tworzą go: Tomasz Pyzik, Tomasz Pisaniak, Kamil Niemiec, Dariusz Kosak oraz Jakub i Maciej Stec.

ar

Zagrają dla chorej Karolinki - plakat

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ANTYKLER
ANTYKLER
6 lat temu

SĄ TO KPINY,ŻE NA OPERACJĘ DZIEWCZYNKI JEDYNE 400 TYS ZŁ,, TRZEBA ORGANIZOWAĆ KONCERTY, LUDZIE KTÓRZY I TAK PŁACĄ PODATKI I DAJĄ KASĘ, A 1,5 MLD ZŁ. ROCZNIE NASZE K..PAŃSTWO ODDAJE CZARNEJ MAFII Z WATYKANU, NA NAUKĘ PROPAGANDY,CZYTAJ RELIGII KATOLICKIEJ!!KLECHY PONOĆ TAK KOCHAJĄ DZIECI???ALE CHYBA WYKORZYSTYWAĆ SEKSUALNIE!!??!!CIĘŻKIE MILIARDY W TYM GŁUPIM KRAJU ODDAJE SIĘ KLEROWI KATOLICKIEMU A NIE MA NA LECZENIE, I INNE WAŻNE RZECZY!!

zarobkiewicz
zarobkiewicz
6 lat temu

Widzialem jak wygladaja takie koncerty charytatywne za granica.
WSZYSCY pracuja charytatywnie lacznie z artystami, obsluga artystow, az od sprzedajacych bilety po sprzatajacych sale (miejsce) po koncercie. Sala udostepniona jest tez BEZPLATMIE.
Dlatego takie koncerty przynosza konkretne dochody.
W Polsce kazdy bierze swoja DOLE, a dopiero to co SKAPIE WSZYSTKIM Z PYSKA to dochod na cel charytatywny.
Wstyd nazwac takie cos koncertem charytatywnym.

inga
inga
6 lat temu
Reply to  zarobkiewicz

znam rodzinę Karolinki pomagajcie ten okruszek naprawde potrzebuje pomocy!!!