Został brutalnie skopany

RZESZÓW. W niedzielę około godziny 20.45, policjanci z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego patrolując rejon ulicy Grunwaldzkiej zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy uderzało i kopało 20-letniego mężczyznę.

Natychmiast ruszyli w ich stronę. Napastnicy nie wiedzieli z kim mają do czynienia, bo policjanci podejmowali interwencję w cywilnym ubraniu. Gdy napastnicy zorientowali się, że to funkcjonariusze zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu zostali zatrzymani i doprowadzeni do komendy. Pobity chłopak został przewieziony do Ambulatorium Chirurgicznego przy ulicy Poniatowskiego z rozbita głową i uszkodzona twarzą.

Okazało się, że chłopak szedł ze swoją koleżanką na dworzec PKS. Wtedy zaczepili ich 18-letni Wiesław F. i 17-letni Michał S. z Rzeszowa. Dziewczyna usłyszała stek wyzwisk. Jej kolega postanowił wstawić się za znieważoną dziewczyną. Wtedy dwóch napastników przewróciło go i skopało. Dwóch bandytów trafiło do policyjnego aresztu. Wiesław F. miał 1.34 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, natomiast Michał S. 0.61 promila. Obydwaj mogą trafić do kryminału nawet na trzy lata.

ga

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments