Zrywają asfalt przy Mochnackiego

Przy ul. Mochnackiego trwają intensywne roboty drogowe i zrywane jest asfalt. Fot. Grzegorz Anton
Przy ul. Mochnackiego trwają intensywne roboty drogowe i zrywane jest asfalt. Fot. Grzegorz Anton

RZESZÓW. Do kiedy potrwa uciążliwy remont drogi?

Kierowcy narzekają na remont jezdni przy ul. Mochnackiego. Od kilku dni zrywany jest tam asfalt. Ściągane są też żeliwne przykrycia studzienek kanalizacyjnych.

Roboty przy ul. Mochnackiego wykonywane są na całej jej długości. Od wjazdu z alei Cieplińskiego aż do jednostki wojskowej. Przejezdny jest tylko jeden pas drogi. Kierowcy pytają, czy konieczne trzeba zdzierać asfalt? Czy aż tak fatalna jest tam nawierzchnia, że trzeba ją wymienić? Ich zdaniem, w godzinach porannych i w popołudniowych nie powinny tam być wykonywane roboty.

Jak długo potrwają roboty i jakie rodzaju prace są tam wykonywane? – zapytaliśmy dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg. – Sprawdzę, co tam jest robione, teraz jadę do ratusza na spotkanie. Udzielę informacji w środę – poinformował nas. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że prace mają być zakończone do końca obecnego tygodnia.

and

DSC00988 DSC00994

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
P.K
P.K
6 lat temu

Autostrada A4 miała być oddana na EURO 2012r. , a teraz mamy 2015r., mimo to PO nadal rządzi. Autostrada w całości nie jest oddana.
Od przyszłego roku będą remonty, bo będzie trzeba naprawić to co jest zjeb…….,

Tusk to naprawdę cudotwórca, obecnie wiadukty na odcinku który nie jest oddany , zapadają się. naukowcy z politechniki Wrocławskiej zachodzą w głowę , jak to możliwe.

Ile było cementu w cemencie.

Ale teraz przed wyborami, cisza.