REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 1 października 2023

17-latek z Jarosławia zatrzymany za narkotyki. Miał woreczki pełne kryształków

Woreczki strunowe z kryształkami mefedronu
Po zbadaniu kryształków, okazało się, że jest to mefedron. (Fot. archiwum policji)

3 lata więzienia grożą 17-latkowi z Jarosławia. Gdy zatrzymali go policjanci, miał przy sobie wypełnione kryształkami woreczki foliowe. Po zbadaniu wyszło na to, że jest to mefedron.

To, że 17-latek może posiadać środki odurzające, jarosławscy policjanci podejrzewali już od jakiegoś czasu. Zatrzymali go, gdy przebywał na terenie miasta

– W trakcie przeszukania okazało się, że 17-latek ma przy sobie woreczki foliowe z kryształkami. Po przeprowadzeniu wstępnego badania mundurowi potwierdzili, że jest to mefedron – informuje rzecznik podkarpackiej policji.

Chłopak trafił do aresztu. Podczas przesłuchania przyznał się do posiadania substancji psychotropowych. Grożą mu za to trzy lata więzienia. O tym czy trafi za kratki, zadecyduje sąd.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Jedynka Super Nowości z 29 września 2023

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin