REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 30 września 2023
by Filip Dudziak

Biuro reklamy supernowosci24.pl

Jeśli chcesz zamieścić reklamę, ogłoszenie, komunikat lub tekst promocyjny na portalu supernowosci24.pl to prosimy o kontakt z naszym biurem reklamy:

  • wysyłając mail na adres: reklama@supernowosci24.pl
  • lub wypełniając i wysyłając poniższy formularz

W treści prosimy o podanie imienia i nazwiska osoby z którą w razie potrzeby możemy się skontaktować, numeru telefonu, branży oraz NIP, (jeśli podmiot go posiada) oraz wskazania kodu zamawianej reklamy (znajdziesz go na mapie strony obok) i okresu jej wyświetlania w sposób rotacyjny na portalu supernowosci24.pl.

Cennik reklam

Fromularz zamówienia reklam

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
  • Zlecając publikację reklamy lub tekstu promocyjnego akceptujesz treść regulaminu biura ogłoszeń portalu supernowosci24.pl (dostępny na dole tej strony)
  • Fakturę przesyłamy wyłączenie w formie elektronicznej za pośrednictwem tego serwisu.
  • Reklamy nie mają przypisanego miejsca wyświetlania na portalu. Reklamy wyświetlane są rotacyjnie i w różnych miejscach portalu. Reklama pojawiać się będzie na stronie głównej, przy artykule lub innych miejscach portalu, a także w wersji mobilnej na smartfonach i innych urządzeniach.

Mapa miejsc reklamowych wyświetlanych w artykułach, kody i wymiary reklam

Mapa miejsc reklamowych wyświetlanych na stronie głównej portalu, kody i wymiary reklam

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Dzisiejsze wydanie gazety
Super Nowości do nabycia
w kioskach na Podkarpaciu

Reklama

@2008 – 2023 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin