Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pt. 1 marca 2024

52-letnia mieszkanka Jarosławia zasłabła za kierownicą. Nie udało się jej uratować

Policjanci z Jarosławia zobaczyli, że coś się dzieje podczas patrolu na ul. 3 Maja. (Fot. archiwum policji)

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w Jarosławiu. Pomimo szybkiej interwencji świadków, życia 52-letniej mieszkanki nie udało się uratować.

Policjanci z Jarosławia zobaczyli, że coś się dzieje, podczas patrolu na ul. 3 Maja. Było po godz. 18, gdy jadąc ulicą dostrzegli dwie osoby reanimujące leżącą na chodniku kobietę

– Natychmiast przejęli czynności reanimacyjne i kontynuowali je do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Niestety, mimo szybkiej reakcji i intensywnej reanimacji, życia 52-letniej mieszkanki Jarosławia nie udało się uratować – relacjonuje rzecznik podkarpackiej policji.

Dokładna przyczyna śmierci kobiety na razie nie jest znana. Ze wstępnych ustaleń wiadomo, że z niewyjaśnionych przyczyn nagle zasłabła ona za kierownicą toyoty, którą jechała.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin