Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 25 maja 2024

69-latek włamywał się do niezamieszkałych budynków

"Kogut" policja
Zdjęcie ilustracyjne (Fot. KPP Jarosław)

W ręce policji wpadł 69-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, który początkiem bm. włamał się do niezamieszkałych budynków położonych na terenie gminy Raniżów. Ukradł stamtąd elektronarzędzia. Ich wartość oszacowano na ponad 3 500 zł.

Sprawą zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego. Ustalili oni, że związek ze zdarzeniem może mieć 69-letni mężczyzna. Ten, podczas rozpytania, przyznał się do kradzieży.

Oświadczył, że przyjechał samochodem w rejon budowy, skąd zabrał m.in.: separator, kosiarkę i wkrętarkę. Swój łup schował w lesie. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów. 69-latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty, w tym kradzieży z włamaniem.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin