Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

czw. 29 lutego 2024

Chodził po Krośnie i groził nożem przechodniom. Policja szuka świadków

Mężczyzna z nożem
Mężczyzna z nożem chodził po Krośnie i groził przechodniom. (Fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne)

Sceny jak z filmu na krośnieńskiej ulicy Czajkowskiego. Młody mężczyzna groził przechodniom nożem! Jak się okazało po zatrzymaniu go przez policję, był trzeźwy. Policjanci proszą świadków i niedoszłe ofiary agresora o kontakt.

W piątkowe (1 grudnia) popołudnie po ulicy Czajkowskiego w Krośnie spacerował 23-latek i groził przypadkowo napotkanym osobom nożem. Ktoś zawiadomił krośnieńską Komendę Miejską Policji i na miejscu pojawił się patrol.

Gdy młody nożownik zobaczył radiowóz, zaczął uciekać. Daleko jednak nie uciekł, policjanci szybko go zatrzymali i odstawili do policyjnego aresztu. Badanie wykazało, że młody mężczyzna był trzeźwy. Jak ustalili mundurowi, w chwili zatrzymania 23-latek miał przy sobie dwa noże. Póki co nic nie wiadomo o tym, by zrobił nimi komuś krzywdę.

Obecnie krośnieńska policja poszukuje świadków i potencjalnych ofiar nożownika. Każdy, kto może mieć jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Krośnie pod numerem telefonu 47 828 33 10 lub numerem alarmowym 112.

_____

PRZECZYTAJ TEŻ: Z nożem na dziewczynkę. Mieszkańcy rzeszowskiego osiedla są w szoku

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin