Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

śr. 17 kwietnia 2024

Dzielnicowy złapał złodziei. Ukradli samochód i… rurę przepustową

W trakcie przesłuchania obaj mężczyźni przyznali się do winy, grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. (Fot. archiwum policji)

Szybkie działanie jednego z policjantów w Tuszowie Narodowym doprowadziło do ustalenia i zatrzymania sprawców kradzieży samochodu i… rury przepustowej. Ta druga zniknęła z terenu jednej z firm w miejscowości Przykop, w gm. Padew Narodowa.

Sprawców zidentyfikował sp. szt. Grzegorz Polek. Następnie udał się pod adres jednego z nich, gdzie na podwórku znalazł skradzioną rurę. Natknął się również na schowany w zaroślach, za budynkiem gospodarczym, samochód marki Mercedes wraz z narzędziami warsztatowymi. W toku dalszych czynności okazało się, że pojazd ten został skradziony w grudniu ub. r, z terenu prywatnej posesji jednej z miejscowości gminy Padew Narodowa.

Sprawcami kradzież okazali się dwaj mężczyźni w wieku 25 i 27 l. W trakcie przesłuchania obaj przyznali się do winy, grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin