Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 14 kwietnia 2024

UWAGA! Karambol na al. Rejtana w Rzeszowie. 6 rozbitych samochodów i 6 osób rannych

Napis Policja na radiowozie
(Fot. archiwum policji)

Sześć samochodów brało udział we wtorkowym karambolu na al. Rejtana w Rzeszowie. Rannych zostało 6 osób, z których cztery trafiły do szpitala.

Do zdarzenie doszło około godz. 18. Z nieznanych dotąd przyczyn kierująca toyotą zderzyła się z renault. Następnie wjechała na chodnik, na którym potrąciła troje pieszych. Po powrocie na ulicę, zderzyła się z czterema kolejnymi autami.

W zdarzeniu udziało brało 15 osób, w tym pięcioro dzieci. Do szpitala trafili kierowcy trzech samochodów w tym kobieta kierująca toyotą oraz jeden pieszy. Jak informuje policja, wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Aleja Rejtana na odcinku od hipermarketu Leclerc do skrzyżowania z ul. Paderewskiego jest zablokowana (utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin). Policja wyjaśnia przyczyny zdarzenia.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin