REKLAMA

Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

sob. 20 lipca 2024

Miał ponad 2 promile. Wjechał w sygnalizator świetlny

Na zdjęciu widać samochód, który wjechał w sygnalizator świetlny
34-latek był pijany. (Fot. archiwum policji)

34-letni kierowca mercedesa stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w sygnalizator świetlny w centrum Stalowej Woli. 34-latek był pijany. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło przy Al. Jana Pawła II w minioną sobotę. Zgłoszenie zostało nadane automatycznie przez zainstalowany w pojeździe system eCall.

– Na miejscu policjanci zastali stojącego przy mercedesie mężczyznę, który oświadczył, że jadąc ul. Chopina stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w sygnalizator świetlny. W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał. Od 34-letniego mieszkańca Stalowej Woli czuć było alkohol. Przeprowadzone badanie wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu – informuje KPP w Stalowej Woli.

34-latek usłyszał już zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, do którego popełnienia się przyznał się. Za popełniony czyn grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

This poll is no longer accepting votes

W jaki sposób dostajesz się do pracy?

Udostępnij

FacebookTwitter

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin