Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

pon. 15 kwietnia 2024

Pijana matka opiekowała się swoją 4-miesięczną córką. Miała prawie 2 promile alkoholu!

Napis Policja na radiowozie
(Fot. archiwum policji)

Rzeszowscy policjanci zostali powiadomieni o nietrzeźwej kobiecie, opiekującej się swoją córeczką. Na miejscu okazało się, że kobieta nie chciała otworzyć drzwi, a kontakt z nią nagle się urwał, dlatego konieczne było siłowe wejście do mieszkania.

W niedzielę przed północą, dyżurny miejski został poinformowany, że w jednym z bloków na ulicy Dąbrowskiego, nietrzeźwa matka opiekuje się swoja kilkumiesięczną córeczką. Na miejsce natychmiast został skierowany partol.

Gdy mundurowi przyjechali pod wskazany adres, drzwi do mieszkania były zamknięte. Przebywająca w mieszkaniu kobieta nie chciała ich otworzyć, a po chwili przestała odpowiadać na zadawane jej pytania. Policjanci o pomoc poprosili strażaków, którzy przyjechali na miejsce i rozwiercili zamek w drzwiach.

Funkcjonariusze po wejściu do mieszkania zastali nietrzeźwą 22-latkę i śpiącą w łóżeczku 4-miesięczną dziewczynkę. Na szczęście, dziecko było całe i zdrowe. Policjanci zbadali stan trzeźwości matki. Alkomat wskazał prawie 2 promile alkoholu w jej organizmie.

Pijana kobieta została przewieziona do izby wytrzeźwień, a niemowlę zostało przekazane pod opiekę najbliższych.

O całej sprawie zostanie powiadomiony sąd rodzinny.

Źródło: Podkarpacka Policja

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin