Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 21 kwietnia 2024

Podejrzany o śmiertelne potrącenie rowerzysty w Wapowcach w areszcie

Przemyski sąd zdecydował o aresztowaniu mężczyzny. (Fot. archiwum policji)

Przemyska policja ustaliła, kto śmiertelnie potrącił rowerzystę w Wapowcach. 36-latek podejrzany o to i ucieczkę z miejsca zdarzenia najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie tymczasowym. Grozi mu do 12 lat za kratkami.

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę, 1 lipca, ok. godz. 21.35. Nieznany wówczas sprawca potrącił samochodem rowerzystę i odjechał.

Przemyskim policjantom udało się ustalić, jakim samochodem poruszał się sprawca. Tak dotarli do 36-latka z powiatu przemyskiego, który obecnie jest podejrzany o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Grozi mu za to nawet 12 lat pozbawienia wolności. Przemyski Sąd Rejonowy zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2024 – supernowosci24.pl Oficyna Wydawnicza „Press Media” ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin