Super Nowości - Wolne Media! Wiadomości z całego Podkarpacia. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnobrzeg, Mielec, Stalowa Wola, Nisko, Dębica, Jarosław, Sanok, Bieszczady.

niedz. 3 marca 2024

Potupanka z Czadomanem i dożynki w Przecławiu

Tak bawiono się na przecławskiej Potupance rok temu. (Fot. Paweł Galek)

W poniedziałek (14 bm.) na placu przy Domu Kultury w Przecławiu odbędzie się tradycyjna Potupanka przy Zielonej. Start o godz. 17, wstęp wolny. W programie m.in. koncerty grupy Krywań i gwiazdy wieczoru – Czadomana. O godz. 21.30 rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem Kormoran. Impreza ma zakończyć się o północy.   

Dzień później (15 bm.) w Przecławiu odbędą się gminne dożynki. Część obrzędowo-biesiadna odbywać się będzie placu przy ul. Zielonej.

Rozpocznie ją powitanie korowodu dożynkowego. Następnie w programie m.in.: występ Zespołu Ludowego „Podkówka”, prezentacja wieńców, występ kapeli góralskiej Viva Band (godz. 18) i na koniec – zabawa taneczna. Wydarzeniu będzie towarzyszyła zbiórka datków dla Jakuba Rudy z Pustkowa.

Udostępnij

Super Nowości - Wolne Media!

Popularny dziennik w regionie. Znajdziesz tu najciekawsze, zawsze aktualne informacje z województwa podkarpackiego.

Reklama

@2008 – 2024 – supernowosci24.pl Gravamen Media sp. z o.o. Super Nowości Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved. Polityka prywatności Regulamin